מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות

/ אביב יועצים

טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות

 

 

בישראל, כמעט כל בן אדם רביעי או חמישי סובל מכאבים הקשורים לגידים או לעצמות כמו דרבן בכף הרגל, כאבי גב, מרפק טניס, הסתיידות בגידים ועוד. למרבה המזל, בשנים האחרונות קיימת טכנולוגיה חדשה המציעה פיתרון לבעיות אלו- טיפול בגלי הלם.

המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד ולא פולשני. בעבר, גלי הלם שימשו לשבירת אבנים בכליות. כאשר האורולוגים דיווחו שאצל מטופלים אשר עברו טיפול בגלי הלם עבור אבנים בכליות נרשמה גם התחזקות של העצמות וגדילה מהירה של רקמות, הובן כי גלי הלם יכולים לשמש עבור מגוון רחב של בעיות. כתוצאה, פותח מכשיר המייצר גלי הלם, והוחל בנתינת טיפול בגלי הלם עבור כל אותן בעיות, כפי שצוין למעלה. אחוז מדהים של מעל 80% מהמטופלים דיווח על ריפוי מלא או שיפור ניכר לאחר קבלת הטיפול.

כיצד מאבחנים את התאמתו של אדם לקבל טיפול בטכנולוגייה של גלי הלם? מטפל מומחה עורך בדיקה יסודית של האזור הפגוע, באמצעות צילומי רנטגן, מכשיר אולטרא-סאונד ועוד, וקובע האם טיפול בגלי הלם הנה אפשרות מתאימה. על אף שהבדיקות הללו מתמקדות בטכנולוגייה של גלי הלם, מטרתו הסופית של המטפל היא לקבוע את הטפיול הטוב ביותר עבור המטופל. המטפל עשוי להמליץ על טיפול בגלי הלם, או על אפשרויות טיפול אחרות.

לרוב, מומלץ לאנשים לפנות תחילה לטיפולים לא פולשניים קונבנציונליים יותר, כמו פיזיותראפיה או הזרקת תרופות, ורק לאחר שטיפולים אלו נכשלו, הרופאים ימליצו על קבלת טיפול בגלי הלם- כדי להחליף את האפשרות האחרת של ניתוח כואב ופולשני. כל רופא מומחה המכיר את הטכנולוגייה של גלי הלם יוכל לעזור למטופל להחליט באופן מדעי- האם זוהי האפשרות הטובה ביותר עבורו. במידה והתשובה היא חיובית, אין צורך לדחות את קבלת הטיפול. כאבים הנגרמים בגלל מגוון בעיות בגידים ובעצמות מקטינים את טווח התנועה של החולה, מונעים ממנו לבצע פעולות יומיומיות פשוטות ומורידים את איכות חייו. ככל שתקבלו טיפול בגלי הלם מהר יותר, תוכלו לחזור מהר יותר לשגרת יומכם הרגילה. טיפול בגלי הלם הוא טיפול קצר ומהיר האורך כמה דקות בלבד, ומאפשר חזרה מיידית לשגרה. לכן, כדאי להקדים ולגשת לטיפול, כדי לסיים מהר ככל האפשר את הסבל והכאב אשר האזור הפגוע גורם.

ניתוח עבור הבעיות השונות שהוזכרו במאמר זה הוא בדרך כלל האפשרות המומלצת על ידי רופאים בישראל, מכיוון שהטכנולוגייה של גלי הלם עוד אינה מוכרת כאן דייה. עם זאת, ניתוח עלול לגרום לסיבוכים ולתופעות לוואי שונות. אחרי קבלת ניתוח פולשני, המטופל עלול לפתח זיהום, שיקשה עליו מאוד לחזור לשגרה, יגרום לו כאב ולעיתים אף יאלץ אותו לחזור ולעבור ניתוח נוסף. בנוסף, ניתוחים כירורגיים מסובכים אף נושאים עמם את הסיכון שבפגיעה תמידית, שתהפוך את המטופל לנכה. לעומת זאת, טיפול בגלי הלם אינו כולל כל סכנה לתופעות לוואי או לסיבוכים, ואין כל אפשרות שהטיפול יפגע במטופל. לא רק שלאחר קבלת טיפול בגלי הלם אין כל סכנה לפתח זיהום, אלא שבגלל פשטותו מהירותו של הטיפול- הוא אינו מצריך כל תקופת התאוששות, ומאפשר החלמה כמעט מיידית.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 1/8/2011
תגיות:   טיפול בגלי הלם    גלי הלם   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים