מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

CRM עם מזכירת טלפון

מרכזיות טלפון ומערכות CRM: כמו כלים שלובים

/ אביב יועצים

מרכזיות טלפון ומערכות CRM: כמו כלים שלובים

 

 

אם אתם בעלי עסק מצליח, רוב הסיכויים הם שאתם כבר מכירים היטב את תורת ה- CRM ואת השירותים הבסיסיים שמערכת CRM יכולה להציע לכם. למעשה, סביר מאוד להניח שאתם משתמשים נכון להיום במערכת CRM כדי לעזור למערך המכירות ולמערך שירות הלקוחות שלכם לעבוד בצורה יעילה ומסודרת יותר. אבל, מה אם אתם רוצים להתקדם מעבר ליתרונות הבסיסיים בלבד? אחד מהפתרונות הקלים והיעילים ביותר לבעיה הזו הנה לשלב מרכזיות טלפון שאתם כבר עובדים עמן עם מערכת ה- CRM שלכם.

שילוב מערכות CRM עם מערכות תקשורת כמו מרכזיות יכול לתרום רבות לעבודתם של אנשי המכירה והשירות שלכם, כמו גם למנהלים הגדולים של העסק. במאמר זה ננסה להסביר כיצד שילוב של מערכות CRM עם מרכזיות טלפון יכול להביא לתוצאות של יתרונות אמיתיים שניתן למדוד אותם. בנוסף, ננסה להסביר לכם כיצד שיפור של מרכזיות קיימות מביא לתוצאות חיוביות וחשובות אפילו בעסקים בינוניים או קטנים.

ישנן דרכים רבות אשר בהן ניתן ליצור שילוב של מרכזיות עם מערכות CRM. מענה קולי אוטומטי המאפשר למתקשרים לבחור בשלוחה המתאימה להם, או תמיכה של המחשבים בחברה בשירותי הטלפון השונים, הנן שתי דוגמאות נפוצות, שעסקים מודרניים רבים בוחרים להשתמש בהן כאשר הם רוצים לייעל את עבודתן של מרכזיות, ודרך זה- את דרך התנהלותה של החברה.

מערכות CRM  מודרניות יכולות לספק למשתמשים בהן תפריט עשיר בלחיצת כפתור, הכולל מידע על הלקוח, תיעוד של הפעולות הקודמות שלו ומידע רלוונטי על מוצרים או שירותים שהוא עשוי לרכוש. כאשר משלבים את המערכות הללו עם מרכזיות טלפון, התפריט נפתח באופן אוטומטי בכל פעם שאנשי השירות או המכירה מקבלים או יוצרים שיחה. כלומר, היכולות של מערכת CRM כאלו מספקות שירותים רבים שלא ניתן למצוא כאשר בחברה קיימות מרכזיות רגילות בלבד.

כאשר משלבים מרכזיות עם מערכת CRM, השיחה המועברת דרכן לא רק מגיעה אל הטלפון היושב על שולחנו של מישהו, אלא גם פותחת את כל המידע הקיים במערכת ה- CRM המשרדית. גם אם כבר קיימת בעסק שלכם מערכת CRM מוצלחת, העובדים צריכים לפתוח אותה באופן עצמאי כאשר הם מקבלים שיחה, ועליהם לחפש בתוכה את החלונות המתאימים, בעזרת בקשת פרטים מעייפים מהלקוח המתקשר (מה שיכול להיות מעצבן במיוחד עבור לקוחות גדולים וותיקים, המצפים שאנשי השירות כבר יכירו אותם היטב).

כאשר מערכת CRM מתקשרת באופן אוטומטי עם מרכזיות טלפון, איסוף הפרטים המרגיז נחסך מאנשי השירות, והם יכולים לענות לשיחה תוך שימוש בשמו הפרטי של המתקשר, ולהתעניין במידע רלוונטי לגביו- מה שמעניק לכל לקוח הרגשה שהוא חשוב ומוכר היטב בחברה (כלומר, במקום לענות לשיחה במילים "שלום, עם מי אני מדבר?" יוכל איש השירות לענות לה במילים "שלום מר ישראלי, מה שלומך? אני רואה שעדיין לא קיבלת את החבילה ששלחנו לך, אני כבר בודק את זה עבורך"). מסיבות אלו, מערכות CRM המתקשרות עם מרכזיות טלפון מייעלות את מערך שירות הלקוחות של כל עסק, בין אם מדובר ברשת ענקית או בעסק קטן המעסיק רק 3-4 עובדים.

לסיכום, ניתן לאמר בוודאות שכאשר משלבים היטב בין מערכת CRM לבין מרכזיות טלפון, השילוב יכול להביא עמו התייעלות עסקית מרשימה, גדולה אפילו יותר מההתייעלות שהתרחשה לאחר התקנת מערכת ה- CRM לראשונה.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - תקשורת
תאריך: 1/8/2011
תגיות:   מרכזייה    מרכזיות    מרכזיות טלפון    CRM       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - תקשורת

מרכזיות: המרכזייה של מחר / אביב יועצים
העולם שלנו מתפתח ומשתכלל בקצב מסחרר. מה העתיד צופן לנו בתחום מרכזיות המחר, וכיצד הן עשויות לשרת אותנו בהפחתת הלחץ בעבודה?
מרכזיות, חוק וסדר / אביב יועצים
מרכזיות. האם אי פעם ניסיתם לדמיין את העולם ללא אותן מכשירי טלפון משוכללים וחכמים? האם אי פעם הערכתם את אותם מכשירים תמימים המייעלים את זמננו בצורה מופלאה, או שאולי אתם מאלו שלוקחים אותן כמובן מאליו?
חיבור בינזוגי ובין גורמים / עוזי פלג
לגורמים אותם הוא רוצה לחבר ביחד, יש להתייחס לעוצמת החיבור לקושי לחבר ולפרק את החיבור, את עמידות החיבור, התנאים המתאימים לחיבור, הכלים והידע הנדרש, המאמץ הפיזי המושקע.ושמירה על שלמות החלקים בעת העבודה.
מרכזיות טלפון בשילוב עם מערכת CRM: שתי דוגמאות / אביב יועצים
דוגמה נפוצה של שילוב בין מרכזיות טלפון למערכת CRM הנה האופציה המוכרת של מענה קולי אינטרקטיבי. בדרך זו, יכולות מרכזיות טלפון לנתב טוב יותר את כל השיחות הנכנסות והיוצאות העוברות דרכן.
מרכזיות טלפון ומערכות CRM: כמו כלים שלובים / אביב יועצים
כאשר משלבים היטב בין מערכת CRM לבין מרכזיות טלפון, השילוב יכול להביא עמו התייעלות עסקית מרשימה, גדולה אפילו יותר מההתייעלות שהתרחשה לאחר התקנת מערכת ה- CRM לראשונה.
מרכזיות טלפון: אז והיום / אביב יועצים
בעבר, מרכזיות טלפון היו עצומות ומגושמות, ודרשו מהמרכזנית מאמץ גופני לא קטן. כיום, מרכזיות טלפון אשר עובדות ביחד עם מערכות CRM, מעוצבות כפריטים קטנים ודקים, ומאפשרות ניתוב של השיחות בעזרתם כמה הקלקות.
מרכזיה: פתרון יעיל וחסכוני / אביב יועצים
כל בעל עסק, חברה או ארגון בוודאי יודע כי התקנת מרכזיה שמנתבת את שיחות הלקוחות היא דרך יעילה וטובה לשמר את לקוחותיו.
מרכזיה: חשיבותה של קריינות / אביב יועצים
בעידן של היום, שבו כל חברת טלמרקטינג חייבת לתחזק מרכזיה אוטומטית, הרושם הראשוני נקבע, למעשה, במידה רבה על ידי הקול המוקלט שנשמע באוזני הלקוחות שמתקשרים.
גישור בין גורמים (אנשים,דעות,אינטרסים) / עוזי פלג
ל מציאת פתרון מוסכם או מקובל או אפשרי, אי מציאת פתרון יוצר מצב של בעיה לא פתורה, בעיה לא פתורה מעצם טבעה מהווה מכשול בדרך בין נקודה א לנקודה ב, בכדי לחבר בין הנקודות נדרש לגשר עליהם כלומר לבנות גשר.,
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים