מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מבצעי קניות

מבצעי קניות - מה משתלם לנו?

/ דודי לבנטל
מבצעי קניות הינן דבר ידוע ומוכר ומי מאיתנו לא מנצל אותם?
במאמר זה אסקור מעט מסוגי המבצעים ואפיקי הקניה המוכרים ובסוף המאמר יובא הדובדבן שבקצפת,חכו להפתעות!

נתחיל במבצע המוכר ביותר בימינו 1+1, קונים מוצר ומקבלים את השני חינם. לעיתים מבצע זה בא בגרסאות שונות כגון קניית שני מוצרים מקנה קבלת מוצר שלישי חינם או שהמבצע מתייחס למוצר הזול בינהם שהוא זה שינתן בחינם ואילו על המוצר היקר תשלמו מחיר מלא. לרוב, לא מדובר במחיר האמיתי של המוצרים אלא שבעלי העסק מעלים את המחירים כך שהמבצע אמנם מעניק הנחה מסוימת אך אין זו הנחה מלאה של 50%, לכן חשוב לדעת את המחירים הקבועים של המוצר בטרם מתפתים לקנות את המוצר שבמבצע.

אפיק מסחר שהתפתח בעקבות התפתחות האינטרנט הינו תחום המכירות הפומביות באתרים. בתחילת הדרך היה נראה שמדובר במהפכה של ממש. אך עם השנים נראה שהתחום התחיל להתייבש ולהיות פחות משתלם. בעלי המכרזים מנסים לעיתים להפטר מסחורה ישנה ואותה הם מוכרים במחירי אטרקטיביים אך במוצרים החדשים לא תמצאו מציאות של ממש. ברוב המכירות הפומביות קיים גם מחיר מינימום שנקבע על ידי בעל האתר וגם אם זכיתם במכרז במחיר זול במיוחד, יתברר לכם שהוא מתחת למחיר המינימום ולכן לא תוכלו לממש את זכייתכם.

לאחרונה צצו כפטריות אחרי הגשם מכרזים מיוחדים וכל מיני פטנטים של ההצעה הגבוהה זוכה,ההצעה הנמוכה זוכה ועוד. מכרזים אלו מבוססים שרק לקוח אחד זוכה במוצר (לעיתים 2-3 זוכים) אך כל הצעה במכרז דורשת תשלום. במכרזים אלו המרוויח העיקרי הוא בעל האתר שאמנם מוכר מכשיר אייפון ב 99.43 ₪ (מחיר ההצעה הזוכה) אך גורף בדרך עוד 10,000 ₪  על עלויות הצעות המחיר שהוצעו...

מבצעים שונים שמחלקים מתנות (כוס קוקה קולה של המונדיאל, כרטיס חיש גד עם אפשרות זכייה מיידית וכו') תמיד משתלמים אם במילא תכננתם לקנות את המוצר – לקבל מתנה חינם על קנייה שבמילא תכננתם זה תמיד טוב.

ועכשיו לדובדבן שבקצפת.
 אתר חדש בשם מתנהלי (
www.matanali.co.il) מציע רעיון מהפכני. המוטו של האתר הוא שלא משנה מה קנית או איפה קנית, אתה יכול לקבל החזר כספי על הקנייה שלך. למה הכוונה? נגיד קנית עכשיו מכונת גילוח ב 500 ₪ (שוב,ממש לא משנה איפה קנית אותה), אתה נכנס לאתר מתנהלי, ממלא את הטופס עם פרטי הקנייה (זה דורש השקעה של 2 דקות) ובסוף החודש אולי תעלה בגורל ותקבל את ה500 ₪ בחזרה!
נגיד קנית שמלת ערב ב 800 ₪ (לא משנה איפה את קנית אותה,זוכרת?) אולי גם את תזכי בסוף החודש ב800 ₪ האלו בחזרה.
בקיצור מדובר במהפכה של ממש – אתה לא צריך לקנות שום דבר במיוחד,אתה עושה את הקניות הרגילות שלך אלא שפשוט אתה לא שוכח להיכנס לאתר ולהזין את פרטי הקניה.
זהו בעצם המבצע שתמיד חלמנו עליו – לא צריכים לקנות דבר מסויים, לא צריכים לקנות דוקא במקום מסויים, ההשתתפות לא עולה כסף והפרס יכול להיות פרס גדול.
ראוי לציין שאתר מתנהלי לא מסתפק בכך והולך עוד יותר לקראת גולשיו ומאפשר להם אפשרות זכייה נוספת במבצע חבר מביא חבר שמופיע באתר.

בהצלחה לכולם בכל המבצעים


מתנהלי – ממלאים טופס ויכולים לזכות באלפי שקלים!
דודי לבנטל
WEBMASTER
בונה ומנהל אתרי אינטרנט, מומחה בקידום אתרים ופרסום מאמרים ברשת.
סרצ'יק
חברת סרצ'יק הינה חברה מובילה בתחום בניית אתרים וקידומם
קניות- מבצעים
תאריך: 10/6/2010
תגיות:   מבצע    מבצעים    חינם   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום קניות- מבצעים

מבצעי קניות - מה משתלם לנו? / דודי לבנטל
המאמר סוקר מספר סוגי מבצעי קניות שונים כגון מבצעי 1+1, קניות דרך אתרי מכירות פומביות. בסוף הכתבה נמצא הדובדבן האמיתי בתחום מבצעי הצרכות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים