מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ניתוח טכני

ניתוח טכני – טיפים

/ אסף לוי
ניתוח טכני – טיפים
שוק המניות הוא תחום מסובך ומטעה אך מהווה אתגר מעניין להתמודד אתו. מי שמבינים את הפרטים שלו יהינו, אך אם אתם רוצים להבין מה האנשים עושים שם אתם צריכים ללמוד את כל הפרטים הטכניים של השוק. תמצאו כאן שילוב של טכניקות ניתוח של מגמות בתעודות סל וטיפים למסחר. יש מספר דברים שצריך לזכור כאשר עוסקים במערכות של ניתוח טכני . כדאי לקרוא ולהבין עד כמה שאפשר לפני שמחליטים להיכנס לעולם ההשקעות.
קודם כל נבהיר שבעזרת ניתוח טכני אפשר להבין טוב יותר את המתרחש בשוק המניות. ניתוח טכני עושה שימוש בגרף המחירים ובנפח מסחר. חלק גדול מהסוחרים בוחרים להשתמש בניתוח טכני בקבלת החלטות ההשקעה שלהם.
יש סוחרים שנעזרים באינטואיציה שלהם במהלך ימי המסחר, כך למשל יתכן שביום מסוים בשבוע שהסוחר מרגיש שהוא הולך להפסיד, הוא מחליט לקחת יום חופש מהמסחר.
כדאי להיצמד לאסטרטגיה כדי שגם כאשר את חווה הפסד זה תחת האסטרטגיה הכללית ולא גורם להורדת מצב הרוח שלך כסוחר עצמאי בשוק ההון.
לא כולם מוצאים את הלימוד הקפדני של שוק ההון כדבר מהנה. מסחר עשוי להפוך למשעמם עם הזמן היות ועוסקים בו יום יום. ברגע שמתחילים להשתעמם מניתוח טכני ומסחר בשוק מפסיקים להינות מהיופי שבמסחר.
לא כל המשקיעים בשוק ההון מעוניינים ללמוד את הנושא של ניתוח טכני לעומק. סוחר שאינו מעוניין להקדיש את הזמן ללימוד מעמיק של שוק ההון יכול להשקיע בעזרת איתותים טכניים על השוק, למשל על מדד ת"א 25. האיתותים מורידים מהסוחר את הלחץ והאחריות לקבל את ההחלטות בעצמו ומאפשרים לו להסתמך על תוכנה טכנית שפותחה במיוחד במטרה להשיג תשואה עודפת בסיכון נמוך בשוק ההון.
אסף לוי
כותב מאמרים בשוק ההון
כותב מאמרים בשוק ההון
שירות איתותים, איתותים על מדד ת"א 25, מאמרים, ניתוח טכני, תעודות סל, מינוף, תוכניות חסכון, השקעה לטווח ארוך, פנדומנטלי, מושגים בשוק ההון
מימון וכספים - שוק ההון
תאריך: 24/7/2010
תגיות:   ניתוח טכני    איתותים    שוק ההון   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - שוק ההון

תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני / ירון כהן
תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה / ירון כהן
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה, אבל לא רק הם אלא גם לך. אי אפשר להתחמק מהבורסה , גם אם אתה חושב שאין לך השקעות בבורסה, תדע שיש לך בצורה עקיפה
הדרכת מסחר באופציות / LoadSEO SEO
הדרכת מסחר באופציות מעו"ף תלמד אותנו איך הופכים מסוחר מתחיל למומחה לאופציות. שימוש בתכנת Options-Expert כדאי שתתחיל להרוויח. מסחר באופציות טומן בחובו הזדמנויות לרווחים גדולים אך גם להפסדים כבדים.
להרוויח ממסחר באופציות / LoadSEO SEO
מכיוון שהצלחת מסחר באופציות תלויה ביכולת הסוחר לזהות את כיווני השוק או לבצע מהלכים התואמים את מגמת השוק - ניתן לגזור מספר פרמטרים להצלחת סוחרי האופציות.
ניהול השקעות באינטרנט / LoadSEO SEO
כאשר הבחירה היא לפנות למומחה לצורך ניהול תיקי השקעות, האינטרנט מהווה כלי עזר למשקיע בכך שהוא פורש באופן נגיש כמויות מידע הנוגעות להשקעותיו ולשוק ההון.
השוואת בתי השקעות / ירון כהן
מהם הפרמטרים בהם נוואה בין בתי ההשקעות בשיראל ומהם ההבדלים בין בתי ההשקעות לבין חברותה ביטוח?
שוק ההון – מסחר בבורסה - סוגי מסחר באופציות מעו"ף / Best Trader
וק ההון – מסחר בבורסה - סוגי אופציות בבורסה לניירות ערך בת"א נסחרות כמה וכמה סוגי אופציות. במאמר זה נעשה מעט סדר בכל הקשור לסוגי האופציות הנסחרות בארץ ובעולם. ונחיב מעט על ההבדלים בין סוגי אופציות.
לימודי שוק ההון עם "תשואות" / אלה קדושי
בימים אלה מביאה רשת מכללות מעוף בשורה חדשה ומרעננת, ומציעה לקהל הרחב מגוון רחב של קורסים בתחום לימודי שוק ההון. הקורסים מיועדים לכל מי שמתעניין בתחום ואינם דורשים ידע מוקדם!
ניתוח טכני לעומת פנדומנטלי / אסף לוי
ניתוח טכני היא אחת משתי שיטות מרכזיות לניתוח של השוק. ניתוח טכני היא שיטה אחת וניתוח פנדומנטלי היא השיטה השניה.
לימוד שוק ההון ככלי להגלת ההון האישי / יוסי רוז
המאמר מסביר את החשיבות של לימוד שוק ההון ומסביר באופן בסיסי את אפשרויות ההשקעה בשוק ההון והיתרונות שלהם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים