מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

אליפטיקל

שמירה על כושר בעזרת אליפטיקל

/ gidi didi

שמירה על כושר בעזרת אליפטיקל


בעבר אם אדם רצה לשמור על כושר גופני, היה עליו לצאת החוצה להליכה או ריצה. לרדת לחוף היום או ללכת לבריכה כדי לשחות. היום המצב שונה ניתן לשמור על כושר גופני, לחזק את השרירים או לחטב את הגוף בלי לצאת החוצה, וזאת תודות למכשירי כושר. מכשירי כושר קיימים במגוון סוגים וצורות שכל אחד אחראי על פן אחר של חיזוק או כושר גופני.
הליכונים ואופני כושר
מכשירי כושר המיועדים להליכה או אופניים, מיועדים לאנשים המעוניינים לפתח סיבולת לב ריאה ושרירי רגליים. מכשירי כושר מסוג הליכון אלו מאפשרים להתאמן בהליכה או ריצה ללא יציאה מהבית. ניתן לשלוט במהירות וכן בשיפוע מה שמאפשר הדמיה של אימון בעליה או בירידה. אופני כושר גם כן לא דורשים שליטה ברכיבה על אופניים ממש. ניתן לשלוט בדרגת הקושי של המכשיר, מה שמאפשר בנייה של סרגל מאמצים בהתאם לרמת ההתקדמות של המשתמש.
אליפטיקל
מכשירי כושר מסוג אליפטיקל שייכים לסוג המכשירים העובדים על מספר מערכות שרירים. מכשירים מסוג אליפטיקל נועדו לעבודה על שרירי רגליים וסיבולת לב ריאה ובנוסף גם על שרירי הידיים. המושג אליפטיקל מאגד בתוכו סוגים שונים של מכשירים חלקם עם גלגל אחורי או קדמי, חלקם עובדים על טכניקת הדיפה מכאנית בעוד אחרים על טכניקה מגנטית. היתרון של מכשיר אליפטיקל על הליכונים רגילים או הליכה בכלל הוא בכך שאין אימפקט – בעוד שבריצה או הליכה מקבלים מפרקי הרגל זעזוע מהפגיעה בקרקע במכשירי אליפטיקל הרגל לא עוזבת את הפדל וכך אין פגיעה במפרקים בשל פגיעת הרגל בקרקע.
משקולות
מכשירי כושר שונים עובדים על טכניקה של הרמת משקולות. בין אם הרמה ישירה, כגון ספת משקולות. בין בהרמה עקיפה כמו מתקני חתירה ומתקנים המיועדים לחיזוק שרירי הרגליים. מכשירי כושר המבוססים על הרמת משקולות נועדו לחיזוק השרירים ועיצוב וחיטוב הגוף.
מכשירים לשרירי בטן
קיימים מגוון של מכשירי כושר שנועדו לעבודה על שרירי בטן. מכשירים אלו תורמים לחיטוב הבטן וחיזוק השרירים. עבודה על שרירי הבטן תורמת רבות למניעת כאבי גב, ולמראה גוף אסטטי ונאה.
לא משנה איזה סוג אימון אתם צריכים לכל אחד ימצאו מכשירי כושר שיענו על צרכיו ויעזרו לו להגיע לכושר גופני מקסימאלי. נפש בריאה בגוף בריא.

gidi didi
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
duhv
כפ"ס
הודעות לעיתונות - ספורט
תאריך: 25/8/2011
תגיות:   אליפטיקל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום הודעות לעיתונות - ספורט

שמירה על כושר בעזרת אליפטיקל / gidi didi
בעבר אם אדם רצה לשמור על כושר גופני, היה עליו לצאת החוצה להליכה או ריצה. לרדת לחוף היום או ללכת לבריכה כדי לשחות. היום המצב שונה ניתן לשמור על כושר גופני, בלי לצאת החוצה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים