מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עיצוב הבית

הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה!

/ gidi didi

הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה!
 
עיצוב הבית יכול להיות מראה לנפש הדיירים:
 
מצוקת הדיור גורמת לאנשים רבים לבחור בדירת סטודיו כדירת מגורים או להכניס שותפים לדירה. החוסר בפרטיות וההרגשה שאין הפרדה ביו חדרים ומהויות יכולה להכביד מאוד. ישנם הרבה פתרונות שניתן לעצב איתם את הבית ובכך להרגיש ייחודיות המעידה על הדיירים. גם אם אתם גרים בבית גדול ומרווח שהחלוקה בו אינה נוחה אתם מוזמנים להוסיף מחיצות .
 
אילו מחיצות קיימות?
 
הסגנונות רבים ויכולים להיות מותאמים ללקוח. ישנן מחיצות עץ, מחיצות גבס, מחיצות זכוכית ושילובים בניהם . לדוגמא:מחיצה שחציה עץ וחציה זכוכית. (מאוד נפוץ במשרדים, פחות נפוץ בבית) כדאי להגדיר מה המטרה של המחיצה ולפי זה להתאים את העיצוב. אם מטרת המחיצה להפריד בין דיירים כדאי לבנות מחיצות גבוהות מגבס , אם מעוניינים שהמחיצה לא תחסום את האור כדאי להעדיף מחיצות זכוכית. מחיצות אינן חייבות להיות כגובה התקרה אלא יכולות בהחלט להיות נמוכות ולשמש כרהיט. ואם הבית בשכירות ניתן גם לבנות מחיצות ניידות.
 
מחיצה פיזית מאפשרת מחיצה נפשית:
 
מרגע הוספת המחיצה תוכלו להרגיש רווח נפשי. פתאום החלוקה נראית הגיונית. יש בידול בין המטבח לסלון, יש גב לספה והגיון בחלוקת הנעשה בבית. בכלל מחיצות יכולות להיות עזר לארונות ייעודיים. כמו שארונות מטבח מכילים רק את כלי המטבח כך כדאי לדאוג לארונות ייעודיים עבור כל הפריטים בבית.
 
ארונות אמבטיה- שדרוג חדרי הרחצה של הבית:
 
ארונות אמבטיה הם ארונות ייעודיים עבור כלי הרחצה, המגבות. מקום נח לאיפור. ארונות אמבטיה באים במספר גדלים סטנדרטיים אבל יש לשים לב שאכן ארונות אמבטיה ייכנסו למקום שהכנתם עבורם. ארונות אמבטיה מיוצרים במגוון סגנונות ססגוניים וההבדל בניהם נעוץ במטרת השימוש.
 ארונות אמבטיה יכולים לשנות עבורכם את כל חווית הרחצה שלכם. קל ונח כשיש ארונות אמבטיה עבור צרכי הרחצה ולא צריך לרוץ לחפש מגבת בכל חלקי הבית .ארונות אמבטיה בדרך כלל מיוצרים עם כיור בנוי מחרס וכן עם מראה תואמת.חברות רבות מייצרות ארונות אמבטיה וכמובן שניתן להבחין באיכות של ארונות אמבטיה. 

gidi didi
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
בנייה ושיפוצים - אדריכלות
תאריך: 25/8/2011
תגיות:   עיצוב הבית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - אדריכלות

אדריכל: טכנולוגיה ירוקה, טכנולוגיה יקרה / אביב יועצים
האפשרות הריאלית היחידה של הכנסת טכנולוגיות ירוקות ע"י אדריכל לבנייה בישראל היא רק במידה וטכנולוגיות אלו ישלשלו עוד כמה שקלים לכיסיהם של הטייקונים.
הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה! / gidi didi
מצוקת הדיור גורמת לאנשים רבים לבחור בדירת סטודיו כדירת מגורים או להכניס שותפים לדירה. החוסר בפרטיות וההרגשה שאין הפרדה ביו חדרים ומהויות יכולה להכביד מאוד. ישנם הרבה פתרונות שניתן לעצב איתם את הבית.
לאיכות הסביבה ולאיכות חייך בנה בנייה ירוקה! / gidi didi
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה וכלה בתכנון פתחי האוורור של הבית.
אדריכלים: האדריכלות המיוחדת של תל אביב / אביב יועצים
כל אדריכל יאמר לכם שתל אביב משתנה לטובה בתקופה האחרונה ושהעיר תעבור מהפך שבסיומו ההזנחה של השנים האחרונות תהפוך לחידוש ולשיפוץ. בינתיים המבקרים בתל אביב נהנים מהאדריכלות המיוחדת שלה.
אדריכל: האם כדאי להיות? / אביב יועצים
אם יש לך משיכה לעיצוב, אם תמיד אהבת להביט בבניינים ברחוב ואם מספרים, הנדסה וגיאומטריה לא מפחידים אותך, אולי תשקול ברצינות להיות אדריכל?
אדריכלים וסגנונות אדריכליים / אביב יועצים
אדריכל אינו רק בונה בניינים פונקציונאליים אלא גם משלב לתוכם את החזון האומנותי, האישי והיצירתי שלו. וכשם שבאומנות זרמים שונים ותקופות שונות כך גם האדריכלות מתאפיינת בסגנונות היסטוריים שונים.
דלפקים ודלפקים מעוצבים / asher hayut
כמעט בכל מקום מסחרי, ציבורי ואפילו פרטי אליו תגיעו, תמצאו דלפקים או דלפקים מעוצבים - החל מחנויות ומסעדות, דרך דלפקי קבלה משרדיים, דלפקים בבתי מלון, בתערוכות ובמוזיאונים.
פרגולות מאלומיניום / אלכס בונר
פתרון מדהים להצללת חצרות וגנים, והגנה על משטחים מפני נזקי מזג האוויר והשמש נותנות פרגולות אלומיניום המציעות פתרון שימושי ויפה כאחד.
אדריכל: עצות להתנהלות נכונה / אביב יועצים
בחירת אדריכל היא אכן פעולה שיש להשקיע בה זמן ומחשבה, אך היא לא חייבת להיות קשה ומבלבלת. גם לאחר שתבחרו אדריכל, ישנן דרכים טובות להתנהלות מולו.
אדריכל: מדריך לעבודה בשיתוף פעולה / אביב יועצים
לכל אדריכל יש גישה וסגנון שונים. הכנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם למצוא את האדריכל המתאים ביותר עבורכם. אל תמהרו, עבדו לאט וקחו את כל הזמן שאתם זקוקים לו בשביל לבחון אדריכלים פוטנציאליים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים