מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

רהיטים בחדרי ילדים

רהיטים מובחרים בחדרי ילדים

/ מיקי בן פורת

 

רהיטים מובחרים בחדרי ילדים

בחירת רהיטים עבור חדרי ילדים הינה משימה הדורשת תכנון מחושב.

כאשר בוחרים רהיט עבור חדרי ילדים, ישנם גורמים רבים עליהם יש לשים את הדעת. כיון שילדים זקוקים למרחב משחק, חשוב שהחדר לא יהיה צפוף ברהיטים. על כן יש לאמוד את גודל הרהיט הרצוי בהתאם לגודל החדר. יש לבחור נכון את החומר ממנו עשוי הרהיט כדי שיחזיק לזמן רב. חשוב לבחור בצבעים המעניקים תחושה חמימה ומרגיעה.

מיטות מובחרות

מיטת חדרי ילדים טובה היא זו המעניקה תחושת בטחון לילד. הילד עובר ממיטת התינוק המגודרת והבטוחה, למיטה פתוחה. מיטה בטוחה, זו מיטה שיש משני צדדיה מעקים וכן הינה קרובה לרצפת החדר. עקב הצורך בהיותה נמוכה יש חשיבות מרובה לחומר ממנו היא עשויה. בנוסף יש לחשוב על גודל המיטה הרצוי, לפי מימדי הילד.

החומר המובחר ביותר הינו עץ מלא. עץ מלא אינו מתבלה במגע עם מים. במידה ויש יותר מילד אחד בחדר יש מיטות הנפתחות לשתיים מעוצבות ויפייפות, שאף הן מעץ מלא. ישנן אף מיטות המשלבות פתרונות אחסון, שבכלל משדרגות את ניצול המרחב של חדר הילדים.

ארונות ופתרונות אחסון מובחרים

בבחירת ארונות עבור חדרי ילדים ישנם כמה שיקולים. ארון תופס בדרך כלל הרבה מקום. כיום בחנויות מובחרות ניתן למצוא פתרונות אחסון מעוצבים להפליא. יש לחשוב לאיזה צרכים ישמש הארון, האם רק לבגדים או גם לחפצים נוספים, והאם יש צורך במקום לתליית בגדים. כדי להקל על הילד יש ארונות עם דלתות הזזה.

עקב העומס הצפוי, חשוב שהארון יהיה עשוי מחומר חזק, כדי שלא יקרוס. כאן ישנן מספר אפשרויות וביניהן עץ מלא, סנדביץ', סיבית, פורניר ופורמייקה. גם כאן קיימת עדיפות לעץ מלא. מתוך ראיית עתידית, חשוב להשקיע בארון מחומר מובחר, אשר ימנע את התבלותו לאורך השנים הבאות.

חדרי ילדים מכילים מספר רב של חפצים, ספרים וצעצועים רבים. כיום ישנם פתרונות אחסון מובחרים בצורת כוורות. ישנן כוורות אשר משלבות שידה ושולחן לימודים, עם מקום לטלוויזיה. ישנן כוורות אשר ניתן לתלות ברחבי החדר ומשתלבות באופן עיצובי נהדר.

קנייה חכמה של רהיטים עבור חדרי ילדים משלבת שיקולים של גודל הרהיט, החומר ממנו עשוי וצבעו, תוך חשיבה עתידית ופרקטית.

מיקי בן פורת
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
רהיטי גבעת ברנר
ו הייעוץ המקצועי הניתן בתכנון הסלון, חדר השינה ,חדרי ילדים, ובהמשך בשלב ייצור רהיטים איכותיים ללא פשרות, הובלתם והרכבתם בבית הלקוח, ובסיומו של התהליך אתם נהנים מהאחריות רבת השנים שאנו מעניקים למוצרינו
קיבוץ גבעת ברנר
קיבוץ גבעת ברנר
1599500599
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - חדרי שינה
תאריך: 25/8/2011
תגיות:   חדרי ילדים    חדר ילדים    רהיטים    ריהוט חדרי ילדים    ארון חדרי ילדים    מיטות ילדים    מיטת ילדים    ריהוט לחדרי ילדים    מיטת ילדים    רהיטי חדרי ילדים       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - חדרי שינה

חנויות רהיטים במודיעין / לילך כהן
מחפשים לעצמם ריהוט מתאים לדירה או לבית החדש שרכשו. ברגע שעוברים דירה או לבית חדש יש חשק עצום לרכוש רהיטים חדשים גם אם חלק מהרהיטים עדיין תקינים ועדיין יכולים לשרת אותנו בצורה סבירה לעוד מספר שנים.
רהיטים מובחרים בחדרי ילדים / מיקי בן פורת
חירת רהיטים עבור חדרי ילדים הינה משימה הדורשת תכנון מחושב. כאשר בוחרים רהיט עבור חדרי ילדים, ישנם גורמים רבים עליהם יש לשים את הדעת. כיון שילדים זקוקים למרחב משחק, חשוב שהחדר לא יהיה צפוף ברהיטים. על
קישוטי קירות לחדר ילדים / מיקי בן פורת
אשר פונים לעצב חדר ילדים יש צורך בחשיבה מעמיקה על הסגנון הרצוי, בהתאם לצרכי ההורים והעדפותיו של הילד או הילדים, אם מדובר בחדר עבור יותר מילד אחד. החלק החשוב ביותר בקנייה עבור חדר ילדים הוא הריהוט.
מזרונים – במה לבחור ולמה? / ד"ר גב
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמ
מעט על מזרונים / ד"ר גב
מזרונים הם כנראה פריט הריהוט הכי שימושי שיש לנו בבית. כמחצית מחיינו אנו מבלים על מזרון וזו עובדה ידועה שאנו זוקקים לשינה טובה על מנת לתפקד כראוי.
נוחות מובילה לשינה בריאה / ד"ר גב
המזרון שלכם משפיע מאוד על איכות השינה שלכם וכן על בריאות הגב שלכם. קניית מזרונים יכולה להיות עובר מטרות שונות, מזרונים לאירוח, מזרון לחדר הילדים, או מזרונים בשביל חדר השינה שלכם.
חדר ילדים ככפר גלובלי / מיקי בן פורת
ם לנסות ולפקח על אמצעי התיקשורת של הילדים, כל זמן שגילם מאפשר, ולחנכם להשתמש בתבונה באותם אמצעים כאשר הם גדלים. חדר ילדים הוא לא פחות ממגדל פיקוח הומה של נמל תעופה. מטלפונים ניידים לכל אחד ועד מחשב.
ארונות חדרי ילדים / מיקי בן פורת
מאופק. מארגני ארון צריך להיות חלק בסיסי של עיצוב הבית. הרבה מאוד בנייה בבית החדש כולל שדרוגים מארגן בארון. כמו עם כל שדרוג בבניית הבית החדש, את העלות של שדרוג דרך בונה בפראות חורג עלות השדרוג בפועל.
מיטות לחדרי ילדים / מיקי בן פורת
בגיל שנה וחצי, אולם ניתן למשוך עד לגיל שלוש שנים העיקרון החשוב ביותר במיטות ילדים הוא קודם כל העצמאות שהוא מקנה לילדכם- מלול מסורג וגבוה, למיטה רחבה שהוא יכול לטפס עליה בכוחות עצמו ולא להרגיש כלוא.
ריהוט חדרי ילדים / מיקי בן פורת
וצה לתת להם מקום משלהם. זה צריך להיות רווח זה כל משלהם. לילדות קטנות, המפתח הוא צבע. הם אוהבים צבעים בהירים וסביבות כיף. אז, אם יש לך ילדה שאוהבת פרחים, אתה צריך להסתכל על הריהוט כיצירת דוגמת הפרחים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים