מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קישוטי קירות לחדר ילדים

קישוטי קירות לחדר ילדים

/ מיקי בן פורת

 

קישוטי קירות לחדר ילדים

 

כאשר פונים לעצב חדר ילדים יש צורך בחשיבה מעמיקה על הסגנון הרצוי, בהתאם לצרכי ההורים והעדפותיו של הילד או הילדים, אם מדובר בחדר עבור יותר מילד אחד.

 

החלק החשוב ביותר בקנייה עבור חדר ילדים הוא הריהוט. הריהוט הכבד בחדר, הוא זה שתופס את רוב המרחב. כמו כן, יש שיקולים שונים הדורשים חשיבה כגון, הגודל הרצוי, החומרים ממנו עשוי הריהוט, סגנון העיצוב הספציפי, האווירה אותם רוצים להעניק לחדר והצבעים המרכזיים של החדר.

 

כאשר מדובר בסגנון העיצוב, ניתן למצוא היום בשוק את כל הסגנונות העולים בדמיונם של הצרכנים. יש עיצובי חדר ילדים על פי ספרי ילדים כגון, כיפה אדומה, סינדרלה וכדומה. סגנונות מסרטי ילדים, כגון, נימו, שרק וסרטי וולט דיסני. יש סגנונות מיוחדים עבור בנות, המעוצבים בסגנון פרובנס נסיכותי ומעניקים אווירה של ספר אגדות. עבור בנים ניתן למצוא סגנונות מיוחדים כגון רובוטריקים, שודדי יד, כדורגל, כדורסל, טניס, קראטה עוד.

 

קישוטי קירות

 

כדי להשלים את האווירה המיוחדת אותה מעוניינים ליצור ניתן למצוא היום אביזרים מיוחדים, מגוונים ומתוקים. במקומות רבים ניתן לקנות ריהוט קומפלט עבור חדר ילדים המשלב גם את האביזרים, לפי הזמנה אישית של הקונה. אך גם ניתן לקנות את האביזרים בנפרד.

 

לאחר בחירת הסגנון העיצובי וקניית הריהוט הכבד, המיטות והארונות, אפשר להשלים את האווירה באביזרים נלווים. חלק מרכזי באביזרי עיצוב חדר ילדים הוא קישוטי הקירות. ניתן למצוא מגוון רחב של קישוטי קירות. לדוגמא, תמונות מאוירות העשויות מבד קנבס ומסגרת מעץ, המותאמים ברכותם לעיצוב חדר ילדים, ציורים ואיורים צבעוניים לפי סגנון מסויים, או מדבקות שניתן להדביק ברחבי החדר, על המיטות ועל הארונות.

 

רעיונות נוספים הם, לוחות שעם מתוקים ומסוגננים עליהם ניתן לתלות את ציוריו של הילד או מערכת השעות הלימודית שלו, מדי גובה מאוירים המותאמים לילד, שלטים עבור דלתות חדר ילדים מקושטים וצבעוניים לפי התאמה אישית, ומנורות צבעוניים ואהילים מאוירים, המעניקים את האווירה המתאימה לחדר ילדים.

 

קישוטי קיר עבור חדר ילדים הם דבר חשוב להשלמת הסגנון העיצובי והאווירה הרצויה בחדר. לכל סגנון שנבחר ניתן למצוא את כל קישוטי הקירות המתאימים לו.

מיקי בן פורת
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
רהיטי גבעת ברנר
ו הייעוץ המקצועי הניתן בתכנון הסלון, חדר השינה ,חדרי ילדים, ובהמשך בשלב ייצור רהיטים איכותיים ללא פשרות, הובלתם והרכבתם בבית הלקוח, ובסיומו של התהליך אתם נהנים מהאחריות רבת השנים שאנו מעניקים למוצרינו
קיבוץ גבעת ברנר
קיבוץ גבעת ברנר
1599500599
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - חדרי שינה
תאריך: 25/8/2011
תגיות:   חדרי ילדים    חדר ילדים    רהיטים    ריהוט חדרי ילדים    ארון חדרי ילדים    מיטות ילדים    מיטת ילדים    ריהוט לחדרי ילדים    מיטת ילדים    רהיטי חדרי ילדים       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - חדרי שינה

חנויות רהיטים במודיעין / לילך כהן
מחפשים לעצמם ריהוט מתאים לדירה או לבית החדש שרכשו. ברגע שעוברים דירה או לבית חדש יש חשק עצום לרכוש רהיטים חדשים גם אם חלק מהרהיטים עדיין תקינים ועדיין יכולים לשרת אותנו בצורה סבירה לעוד מספר שנים.
רהיטים מובחרים בחדרי ילדים / מיקי בן פורת
חירת רהיטים עבור חדרי ילדים הינה משימה הדורשת תכנון מחושב. כאשר בוחרים רהיט עבור חדרי ילדים, ישנם גורמים רבים עליהם יש לשים את הדעת. כיון שילדים זקוקים למרחב משחק, חשוב שהחדר לא יהיה צפוף ברהיטים. על
קישוטי קירות לחדר ילדים / מיקי בן פורת
אשר פונים לעצב חדר ילדים יש צורך בחשיבה מעמיקה על הסגנון הרצוי, בהתאם לצרכי ההורים והעדפותיו של הילד או הילדים, אם מדובר בחדר עבור יותר מילד אחד. החלק החשוב ביותר בקנייה עבור חדר ילדים הוא הריהוט.
מזרונים – במה לבחור ולמה? / ד"ר גב
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמ
מעט על מזרונים / ד"ר גב
מזרונים הם כנראה פריט הריהוט הכי שימושי שיש לנו בבית. כמחצית מחיינו אנו מבלים על מזרון וזו עובדה ידועה שאנו זוקקים לשינה טובה על מנת לתפקד כראוי.
נוחות מובילה לשינה בריאה / ד"ר גב
המזרון שלכם משפיע מאוד על איכות השינה שלכם וכן על בריאות הגב שלכם. קניית מזרונים יכולה להיות עובר מטרות שונות, מזרונים לאירוח, מזרון לחדר הילדים, או מזרונים בשביל חדר השינה שלכם.
חדר ילדים ככפר גלובלי / מיקי בן פורת
ם לנסות ולפקח על אמצעי התיקשורת של הילדים, כל זמן שגילם מאפשר, ולחנכם להשתמש בתבונה באותם אמצעים כאשר הם גדלים. חדר ילדים הוא לא פחות ממגדל פיקוח הומה של נמל תעופה. מטלפונים ניידים לכל אחד ועד מחשב.
ארונות חדרי ילדים / מיקי בן פורת
מאופק. מארגני ארון צריך להיות חלק בסיסי של עיצוב הבית. הרבה מאוד בנייה בבית החדש כולל שדרוגים מארגן בארון. כמו עם כל שדרוג בבניית הבית החדש, את העלות של שדרוג דרך בונה בפראות חורג עלות השדרוג בפועל.
מיטות לחדרי ילדים / מיקי בן פורת
בגיל שנה וחצי, אולם ניתן למשוך עד לגיל שלוש שנים העיקרון החשוב ביותר במיטות ילדים הוא קודם כל העצמאות שהוא מקנה לילדכם- מלול מסורג וגבוה, למיטה רחבה שהוא יכול לטפס עליה בכוחות עצמו ולא להרגיש כלוא.
ריהוט חדרי ילדים / מיקי בן פורת
וצה לתת להם מקום משלהם. זה צריך להיות רווח זה כל משלהם. לילדות קטנות, המפתח הוא צבע. הם אוהבים צבעים בהירים וסביבות כיף. אז, אם יש לך ילדה שאוהבת פרחים, אתה צריך להסתכל על הריהוט כיצירת דוגמת הפרחים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים