מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בנייה ירוקה

לאיכות הסביבה ולאיכות חייך בנה בנייה ירוקה!

/ gidi didi

כולם עוברים לשיטת בנייה ירוקה:

בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה וכלה בתכנון פתחי האוורור של הבית. בנייה ירוקה מצריכה מכל העוסקים במלאכת הבניין להיות מודעים לשימוש בנייה ירוקה ולתכנון בנייה ירוקה. גם לקבלן וגם לקונים והגרים בבית יש אינטרס במעבר ל בנייה ירוקה שבחישוב כללי יוצאת זול יותר ושימושי יותר. בנייה ירוקה כוללת גם את תחשיבי הבידוד , האוורור, האקוסטיקה של הבית. בנייה ירוקה אינה רק מושג עבור בתים פרטיים אלא נצרכת מאוד גם במפעלים גדולים שיש ריכוז גדול עובדים ומכונות. בנייה ירוקה מנצלת היטב בידוד תרמי ומייעלת את הבידוד.

בידוד תרמי לא רק בתלבושת צבאית:

בידוד תרמי אינו רק גופיה חמה בימות החורף באוהל צבאי אלא שיטת בידוד מתקדמת לבנייה. בידוד תרמי על פי רב מתבסס על צמר סלעים, שמעבר להיותו בידוד נהדר מחום וקור הוא מבודד גם רעשים. כלומר מי שמשתמש בשיטות בידוד תרמי ייהנה מכמה תוצרים נלווים של השיטה ולא רק מהיתרון המרכזי של בידוד מחום וקור. בידוד תרמי לרוב יהיה מצמר סלעים אבל יכול להיות בהחלט מחומרים מוקצפים. בידוד תרמי חשוב בעיקר באזורים קרים.

ישראל מעודדת בנייה ירוקה:

ובעיקר מדינת ישראל מעוניינת לעודד קבלנים לעבור להשתמש בחומרי בידוד תרמי למען הלקוחות שלהם. בידוד תרמי נחשב אקוסטי ולכן יעיל בבניינים ובמקומות מגורים משותפים. ישנם חוקים שנחקקו לטובת בנייה ירוקה ומיסוד של שימוש בחומרי בידוד תרמי. החוקים עוזרים למעבר אל בנייה ירוקה.

כדייר אתה מרוויח משיטות בנייה ירוקה:

בנייה ירוקה מעודדת אוורור של הבית, בית עם אקוסטיקה טובה. חומרי בידוד תרמי מחזיקים לאורך זמן ואינם פגיעים כל כך מול נזקי הטבע (חום קור קיצוניים ושריפה). בזכות בידוד תרמי תוכל לחסוך את הוצאות החימום והקירור כמעט לאפס. ניתן להרגיש מיד בכניסה לבית האם בנייה ירוקה נלקחה בתכנון הבית או שלא. כאשר אתם רוכשים בית קחו בחשבון את השימוש בחומרי בנייה ירוקה ובידוד איכותי.

gidi didi
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
בנייה ושיפוצים - אדריכלות
תאריך: 25/8/2011
תגיות:   בנייה ירוקה    בידוד תרמי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - אדריכלות

אדריכל: טכנולוגיה ירוקה, טכנולוגיה יקרה / אביב יועצים
האפשרות הריאלית היחידה של הכנסת טכנולוגיות ירוקות ע"י אדריכל לבנייה בישראל היא רק במידה וטכנולוגיות אלו ישלשלו עוד כמה שקלים לכיסיהם של הטייקונים.
הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה! / gidi didi
מצוקת הדיור גורמת לאנשים רבים לבחור בדירת סטודיו כדירת מגורים או להכניס שותפים לדירה. החוסר בפרטיות וההרגשה שאין הפרדה ביו חדרים ומהויות יכולה להכביד מאוד. ישנם הרבה פתרונות שניתן לעצב איתם את הבית.
לאיכות הסביבה ולאיכות חייך בנה בנייה ירוקה! / gidi didi
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה וכלה בתכנון פתחי האוורור של הבית.
אדריכלים: האדריכלות המיוחדת של תל אביב / אביב יועצים
כל אדריכל יאמר לכם שתל אביב משתנה לטובה בתקופה האחרונה ושהעיר תעבור מהפך שבסיומו ההזנחה של השנים האחרונות תהפוך לחידוש ולשיפוץ. בינתיים המבקרים בתל אביב נהנים מהאדריכלות המיוחדת שלה.
אדריכל: האם כדאי להיות? / אביב יועצים
אם יש לך משיכה לעיצוב, אם תמיד אהבת להביט בבניינים ברחוב ואם מספרים, הנדסה וגיאומטריה לא מפחידים אותך, אולי תשקול ברצינות להיות אדריכל?
אדריכלים וסגנונות אדריכליים / אביב יועצים
אדריכל אינו רק בונה בניינים פונקציונאליים אלא גם משלב לתוכם את החזון האומנותי, האישי והיצירתי שלו. וכשם שבאומנות זרמים שונים ותקופות שונות כך גם האדריכלות מתאפיינת בסגנונות היסטוריים שונים.
דלפקים ודלפקים מעוצבים / asher hayut
כמעט בכל מקום מסחרי, ציבורי ואפילו פרטי אליו תגיעו, תמצאו דלפקים או דלפקים מעוצבים - החל מחנויות ומסעדות, דרך דלפקי קבלה משרדיים, דלפקים בבתי מלון, בתערוכות ובמוזיאונים.
פרגולות מאלומיניום / אלכס בונר
פתרון מדהים להצללת חצרות וגנים, והגנה על משטחים מפני נזקי מזג האוויר והשמש נותנות פרגולות אלומיניום המציעות פתרון שימושי ויפה כאחד.
אדריכל: עצות להתנהלות נכונה / אביב יועצים
בחירת אדריכל היא אכן פעולה שיש להשקיע בה זמן ומחשבה, אך היא לא חייבת להיות קשה ומבלבלת. גם לאחר שתבחרו אדריכל, ישנן דרכים טובות להתנהלות מולו.
אדריכל: מדריך לעבודה בשיתוף פעולה / אביב יועצים
לכל אדריכל יש גישה וסגנון שונים. הכנו עבורכם מדריך קצר שיעזור לכם למצוא את האדריכל המתאים ביותר עבורכם. אל תמהרו, עבדו לאט וקחו את כל הזמן שאתם זקוקים לו בשביל לבחון אדריכלים פוטנציאליים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים