מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

כפר סבא הירוקה

הכל על דירות כפר סבא הירוקה ועל שכונה ירוקה כפר סבא

/ gidi didi

הכל על דירות כפר סבא הירוקה ועל שכונה ירוקה כפר סבא


בשנת 2007 החלו עבודות בעיר כפר סבא להקמת שכונה ירוקה ולבניית דירות כפר סבא הירוקה. שכונה ירוקה כפר סבא היא אחת השכונות הירוקות הראשונות שהוקמו בישראל, כחלק מהמגמה לעבור לבניה ירוקה. תוכניות הבניה של שכונה ירוקה כפר סבא כוללות רחובות ירוקים, שטחי פארקים וגינות ציבוריות רבים, ויחידות דיור רבות המאופיינות גם הן בשמירה על איכות הסביבה במהלך בנייתן ובמגורים בהן לאחר מכן.

דירות כפר סבא הירוקה
מאז החלו השיווק והמכירה של דירות כפר סבא הירוקה נמכרו אלפי דירות בפרויקטים השונים ונרשמו ביקושים גבוהים למגורים בתוך שכונה ירוקה כפר סבא ולרכישת דירות כפר סבא הירוקה, ביקושים ההולכים וגדלים עם הזמן. רק בשנת 2010 נמכרו ברחבי שכונה ירוקה כפר סבא קרוב לאלף דירות, עליה של עשרות אחוזים לעומת שנת 2009 ונראה כי שנת 2011 תכפיל אף את המספר הזה במכירת דירות כפר סבא הירוקה. הפרויקטים השונים המציעים דירות למכירה בשכונה ירוקה כפר סבא מכילים דירות של ארבעה עד שישה חדרים, דירות גן ובתים פרטיים. חלק מהדירות בשכונה נבנו כמגדלים של ארבעה עשר קומות ויותר והיתר בבניינים משותפים בגבהים רגילים.

שכונה ירוקה כפר סבא
התכנון של שכונה ירוקה כפר סבא כולל אלמנטים אקולוגים רבים ואפשרויות רבות למיחזור ולהקטנת זיהום אוויר. בין היתר כוללת שכונה ירוקה כפר סבא רחובות ירוקים אשר אינם מאפשרים מעבר של כלי רכב בתוך השכונה (ישנה אפשרות למעבר רק לחניות התת קרקעיות של הבתים) ומכילים מספר גבוה של מסלולים לרכיבה על אופניים, פארקים וגינות ציבוריות. בנוסף, ניתן לראות פתרונות למפגעים תברואתיים רבים כגון: נטרול אנטנות, עמודי חשמל או אמצעי תקשורת אחרים, הפחתת כמות הרעש בשכונה, טיהור וסינון מים, מיחזור אשפה, מערכות לסינון אוויר, חיסכון באנרגיות ושימוש באנרגית השמש, אמצעים למניעת סחף, פתרונות לפנוי אשפה בצורה אקולוגית ועוד. אין ספק כי שכונה ירוקה כפר סבא מאפשרת למתגוררים בה רמת חיים גבוה ונקייה יותר וכי דירות כפר סבא הירוקה הן הפתרון הראוי לכל מי שמחפש דירה חדשה שתשלב רמת בנייה גבוהה בנוסף לשמירה על איכות החיים ואיכות הסביבה.

gidi didi
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
duhv
כפ"ס
בנייה ושיפוצים - נדלן
תאריך: 25/8/2011
תגיות:   דירות כפר סבא הירוקה    שכונה ירוקה כפר סבא   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - נדלן

המדריך המלא למחפשים דירה למכירה / אלעד בונדק
קניית דירה הינה אחת ההחלטות החשובות שתידרשו לקחת בחייכם. במדריך זה ננסה לענות על השאלות החשובות והמורכבות שקשורות לקניית דירה, נבדוק את השלבים השונים של המשכנתא, בדיקת הדירה ולבסוף, קניית הדירה.
בתים להשכרה במודיעין / לילך כהן
שכרה במודיעין, כמו בכל עיר, זה עסק לא פשוט. צריך לראות כמה בתים כדי למצוא את האחד שיענה על כל הדרישות והתנאים ושיתאים בדיוק לצרכים. אז איך מוצאים בית להשכרה בצורה הטובה ביותר? כל התשובות במאמר שלפניכם
דירות למכירה במודיעין / לילך כהן
רה מושפע מאוד מתנודות במשק. כמות התחלות הבניה משפיעה על המחירים ועל יכולת ההתמקחות שלכם, כשאתם באים לשכור דירה. אז איך מוצאים דירות למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק לפני שקונים? כל הפרטים במאמר שלפניכם.
השכרת דירה במודיעין / לילך כהן
מצוא שוכרים טובים, כאלו שמשלמים בזמן ולא הורסים יותר מידיי את הדירה ולדאוג לתחזוקה שוטפת, אלו משימות לא קלות. השכרת דירה במודיעין לא חייבת להיות כזה סיוט, אפשר לעבור את זה בקלות. איך? כל התשובות כאן.
משרדים למכירה במודיעין / לילך כהן
לשלם שכר דירה חודשי, מובילה רבים להחליט על קניית משרד, שממנו יעבדו בשנים הבאות. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים משרד ובמה שונים משרדים למכירה במודיעין מדירות מגורים? התשובות לכל השאלות במאמר שלפניכם.
נכסים במודיעין / לילך כהן
אם אתם מחפשים דירה חדשה, משרד או בית קרקע, אתם בעצם מחפשים נכס חדש לרכוש או להשכיר. אז איך מחפשים נכסים במודיעין ומה חשוב לבדוק לפני? התשובות במאמר שלפניכם.
דירות להשכרה במודיעין / לילך כהן
חיפוש דירות להשכרה יכול להיות תהליך מתיש וארוך, כמו שיודע כל מי שאי פעם עבר דירה. אך לא תמיד זה חייב להיות כך. איך מוצאים דירות להשכרה במודיעין בלי לבזבז הרבה זמן? כל התשובות כאן.
משרדי תיווך במודיעין / לילך כהן
ה לא מעט עסקאות נדל"ן שונות ומגוונות. מודיעין היא עיר שעדיין לא סיימה להתפתח ומעבר לגידול הטבעי שלה אנו רואים כיצד קבלני העיר מציעים פרויקטים שונים בכדי להגדיל עוד יותר את אוכלוסייתה של עיר צעירה זו.
נדלן במודיעין / לילך כהן
טח מסחרי או קרקע, לא משנה מה אתם קונים או שוכרים, כל זה נכלל בקטגוריית הנדל"ן. אז מה צריך לדעת לפני שקונים נדל"ן להשקעה או למגורים, ואפילו לפני שכירת נדל"ן במודיעין? המאמר שלפניכם ייתן את כל התשובות.
הכל על דירות כפר סבא הירוקה ועל שכונה ירוקה כפר סבא / gidi didi
בשנת 2007 החלו עבודות בעיר כפר סבא להקמת שכונה ירוקה ולבניית דירות כפר סבא הירוקה. שכונה ירוקה כפר סבא היא אחת השכונות הירוקות הראשונות שהוקמו בישראל.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים