מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוככים

סוככים: קשת של צבעים

/ אביב יועצים

סוככים: קשת של צבעים

בחוץ יש שפע של סוככים, בכל מקום שתסתכלו תראו אותם, מצלים ומגנים עלינו מפני השמש חסרת הרחמים של הקיץ: גדולים, קטנים, מעוגלים, פינתיים, עם פסים, בלי פסים, חלקים, מינימליסטיים, מצועצעים, מכאניים, ידניים, חשמליים, כפריים, עירוניים, לגינות, לחניות, למרפסות, לבתי עסק, לבאסטות, לבתי קפה, לבתי מלון ולצימרים, למבנים ציבוריים ומסחריים, רק תסתכלו סביב...
 
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...

נכון להיום, הענף של סוככים בישראל עדיין לא כפוף בנוקשות לצווי האופנה העכשווית, כפי שקורה לענף עיצוב הבית ובמיוחד בתחום ההלבשה והאופנה (כן, גם הלבשה תחתונה ובגדי הים)... סוככים פחות כפופים לאופנה ויכולים לספק לנו שפע של קונסטרוקציות, צבעים, דוגמאות ועושר ויזואלי מענג. כמובן, גם האופנה העכשווית משפיעה עליהם: בקיץ הנוכחי צבעים מדבריים שולטים ביד רמה בבגדינו ובאביזרנו, וכשצבעי "ניוד", חום ו"קמל" הולכים כל כך חזק באופנת הרחוב, מה הפלא שאנחנו מוצאים סוככים רבים בצבעי שמנת וקרם.

כן, סוככים מופיעים בקשת כל כך רחבה של צבעים ומינים, שכיף רק להסתכל על העושר הזה בעיניים ועל הרבגונויות הזו. סוכך הוא שונה, הוא מעז, הוא שובב, הוא אמיץ, הוא מתריס, ובזמן שחלק מהאנשים מעדיפים להצניע סוכך המספק הצללה לגינתם או למרפסת ביתם, אחרים מתהדרים באיזה סוכך צבעוני ומרשים עם קונסטרוקציה מרשימה, המתנשא מעלה כמו הכתר של הבית, מעניק נופך מלכותי לנוף שהוא חולש עליו.

סוכך פשוט משקף את בעליו, את האג'נדה שלו, האם הוא נחבא אל הכלים או מנסה למשוך תשומת לב? לכל סוכך יש אופי, רק צריך להסתכל...

סוכך לא חייב להיות מלכותי ורם מעלה ולשמש רק מרפסות וגינות של בתים פרטיים מושקעים, הוא מצוין גם לעסקים היושבים ברחוב. הוא יכול להיות פשוט עירוני, ייחודי, בצבע בוהק, שבא לומר שאתה לא כמו אחרים.

סוכך יכול להיות כרטיס הביקור של העסק שלך, האג'נדה המנחה אותך בחיי היום-יום, שמלווה את העסק ומושך אלייך אנשים. סוכך הוא ממש כמו הלוגו של החברה. רוצה תדמית צעירה ובועטת? לך על צבעים בוהקים, עזים ושובבים. רוצה תדמית כפרית? בחר סוככים המשלבים עץ ובדים בצבע שמנת מעוטרים בפרחים. מעוניין במראה נקי, מינימליסטי ורענן? לבן או אפרפר בהיר הוא הכי מלכותי ונחשב שיש.  

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 4/9/2011
תגיות:   סוככים    סוכך    הצללה    פתרונות צל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים