מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

גן ארועים

גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית

/ אביב יועצים

גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית

השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע שבו צריך למצוא גן אירועים לחתונה ומסע החיפושים הפך להיות כמעט פרק חובה בהיסטוריה האישית של כל ישראלי וישראלי.

המגוון של גני אירועים שמוצעים לכל הזוגות שמחפשים מקום לחתונה שלהם יצר מצב שיש בו יתרונות רבים: הבחירה העשירה מבטיחה, לפחות לכאורה, שכל זוג יכול למצוא לעצמו מקום שיתאים לכל הרצונות והצרכים שלו וכל זאת במסגרת התקציב שיש לו. המבחר הגדול מאפשר לכל אחד לבחור את המקום שמתאים לו ולא להסתפק בבחירה מתוך היצע מצומצם ביותר שמחייב התפשרות וויתורים. אלא שהמגוון הזה הביא עימו גם תופעה חדשה: הצורך במסע חיפושים ארוך ומקיף כדי לבחור מתוך המון המקומות הקיימים את המקום המתאים.

ככל שההיצע של גני אירועים גדל כך גם עולה רשימת הדרישות של הלקוחות מהמקומות השונים. יתר על כן, הגידול ברשימת הדרישות איננו רק תוצאה של הטעמים והרצונות של הלקוחות הפוטנציאליים אלא גם תוצאה של הגידול בכמות העצות שניתנות ללקוחות הללו. עם הגידול במספרם של גני אירועים חל גם גידול בהיצע של מדריכים, של אתרים ושל מומחים שמייעצים ללקוחות כיצד לבחור את המקום הנכון מתוך המבחר הגדל והולך. כעת, כל לקוח נמצא תחת לחץ של עצות ועליו – כך לפחות נדמה – לבצע בחירה מאוד מושכלת ומאוד מסובכת, לפי המון פרמטרים כך שהוא יבחר את המקום הנכון ביותר – משימה שאיננה קלה ונדמית כמעט כמו מבחן בגרות מיוחד וקשה.

כעת, לאחר שהישראלי הממוצע כבר יודע שיש כמה פרקים בחייו שעליו לעבור כחלק מהחברה הישראלית, מצטרף פרק חובה נוסף. לאחר השירות הצבאי והטיול שלאחר השחרור – פרקים שהפכו לכמעט מחויבי המציאות עבור הצעירים הישראלים – נוסף גם המסע המפרך לבחירת גן אירועים אחד שיתאים יותר מכל לדרישות השונות בהפקת חתונה שקיימות היום. כחלק מהחתונה – הקמת המשפחה שהיא פרק מחייב נוסף בהיסטוריה הישראלית האישית – יש גם להשקיע מאמץ רב במציאת המקום האידיאלי לקיום החתונה הזו. מי שמזלזל בבחירת המקום שבו יערוך את החתונה שלו הרי שהוא לכאורה חוטא לסיפור החיים הישראלי שעליו לכתוב בצורה אישית בהתאם לכללי הכתיבה החברתיים השולטים בחשיבה הקולקטיבית המקומית.

חלק מהישראלים שנמצאים בעיצומו של השיטוט הלחוץ בין גני אירועים במקומות שונים בארץ ודאי מודעים לכך שהם עושים מעשה שאיננו לחלוטין בחירה שלהם אלא נובע מלחץ חברתי. אחרים מרגישים שלמים לחלוטין עם המסע הזה והם אינם סבורים שהם עושים זאת בגלל לחץ חברתי כלשהו. ישנם גם כאלה שפשוט משוטטים בין גני אירועים מבלי להיות מודעים לשאלה הזו כלל וכלל. כך או כך מדובר בתהליך שהופך יותר ויותר מקובל בקרב זוגות צעירים ישראליים, תהליך שמהווה מעין טקס מעבר מחיי הרווקות אל חיי הנישואים והכניסה הממשית והאמיתית והמלאה אל עולם המבוגרים. כדי להפוך באמת למבוגר עלינו לעבור את החוויה של חיפוש גן אירועים מתאים שיעמוד בדרישות החברתיות הגדלות והולכות עם השנים.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 11/9/2011
תגיות:   גן אירועים    גני אירועים    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים