מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מידע על גני ארועים

גני אירועים: שיעור לחיים

/ אביב יועצים

גני אירועים: שיעור לחיים

עבור מי מאיתנו שנמצא בשיאו של החיפוש אחרי המקום שבו הוא יערוך את האירוע הגדול של חייו לא תמיד מדובר בחוויה חיובית. החיפוש אחרי גן אירועים אחד שיתאים לנו ושבו נרגיש טוב איננו משימה פשוטה ורבים מבין הזוגות שצריכים לבצע את הבחירה הזו מתלוננים שמדובר בעינוי ובמסע מפרך. מבלי להכחיש את העובדה שהשיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון ועם האנרגיה הנכונה.

למעשה המסע הזה בין גני אירועים – מסע שהפך להיות מרכיב הכרחי בארגון של כה הרבה חתונות בימינו – יכול להיתפס כמסע אישי שבו אנחנו חווים חוויות שונות, גדלים וצומחים, ורוכשים ידע ותובנות על החיים שלנו ועל העולם שבו אנחנו חיים.

השיעור הראשון שאנחנו יכולים ללמוד מהשיטוט בין גני אירועים הוא שאנחנו אולי אנשים מושלמים – או לפחות שואפים לשלמות – אבל העולם שבו אנחנו חיים איננו עולם מושלם. בעולם שבו אין שחור ולבן עלינו להבין שלעיתים יש להתפשר על דברים מסוימים כדי לקבל את הדברים החשובים: גם אם אנחנו לא מצליחים למצוא גן אירועים מושלם, אנחנו יכולים בהחלט למצוא גן אירועים שבו יש את הדברים החשובים לנו שעליהם אנחנו לא מוכנים להתפשר.

שיעור שני מלמד אותנו המסע על בן או בת הזוג שלנו: בזכות הקשיים שמציב בפנינו המסע אנחנו לומדים להכיר טוב יותר את מי שבחרנו לבלות איתו את שארית חיינו, אנחנו לומדים על הטעם שלו על תפישת העולם שלו, על ההתנהגות שלו במצבי לחץ ועל הצורה שבה הוא נוהג בנו ברגעים קשים.

שיעור שלישי ניתן לנו על השילוב בין השכל והרגש בחיים שלנו: כשאנחנו מחפשים גן אירועים מתאים עבורנו עלינו לנהוג בהגיון ולחשוב על ההשלכות של הבחירות שלנו; בה בעת עלינו להיות קשובים אל הלב ולהיות מחוברים לאני הפנימי שלנו כדי שלא נפספס דברים שסמויים מן העין ושמילים לא יכולות לבטא. השילוב הנכון בין השכל ובין הרגש הוא זה שמוביל אותנו אל ההחלטה הנכונה והבחירה של המקום הנכון עבור האירוע החשוב הזה שמצפה לנו בסוף המסע.

שיעור רביעי נוגע למסע עצמו ולכל מסע בחיינו – ואלי אפילו לחיים עצמם כמסע מתמשך מרגע הלידה והלאה: יש חשיבות גם לצורה שבה אנחנו נוסעים ולא רק למקום שאליו אנחנו מנסים להגיע. אסור לנו לשכוח למה אנחנו מחפשים גן אירועים ואסור לנו להפוך אותו לעיקר ולשכוח שהמסע המשותף שלנו הוא העיקר.

מי שאיננו משוכנע שניתן לראות את החיפוש אחרי גן אירועים כמסע מפרה וככלי לצמיחה אישית; מי שעדיין סבור שמודבר במסע מפרך ומלא מכשולים שמביא עימו תשישות ועצבנות וכיוצא בזה אולי ירוויח, למרות הכול, מהתזכורת הבאה: סופו של המסע זה הוא בערב בלתי נשכח עם האדם שעימו אתה מתכוון לחיות את שארית חייך. אז גם אם המסע הזה איננו חוויה מפרה עבורך, זכור שמדבור במסע שבסופו מחכה לך רגע מאושר ומיוחד שישכיח את כל מה שסבלת בדרך אליו.

לפחות אפשר לקוות שזה כך...

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 11/9/2011
תגיות:   גן אירועים    גני אירועים    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים