מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוככים מידע

סוככים: אופנה על זמנית

/ אביב יועצים

אופנה על זמנית

אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות, עוד מימי ילדותנו המעורפלים ועד חיינו בהווה. בגדי ים, כפכפים, נעלי אצבע, כובעים, בנדנות, תיקי חוף ומחצלות רכות, מזרוני ים... בדומה להם, גם סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
 
"הישישים המופלגים" עוד זוכרים את התקופה בהם סוככים היו גגוני בד עממיים שעיטרו כל בסטה או קיוסק וכל חנות בשוק הצפוף שגלשה לרחוב והציפה אותו במרכולתה הססגונית. סוככים בעיקר זוהו עם צעקות בסגנון "הכול בשקל! רק היום!" ו-"ירקות טריים, ירקות טריים!".

בעבר, סוככים נראו פחות או יותר אותו הדבר, ולא רק באסות וחנויות התהדרו בהם. כמעט כל חלון או מרפסת של דירה בבניין ישן התאפיינה בסוגי סוככים אלו ואחרים.

סוככים תמיד היו אהובים על הישראלים, במיוחד כאלו המעוטרים בפסים. יתכן שפסים על סוכך מזכירים לנו מדי מלחים, ים, ריח מלוח ושמש זורחת, דברים שתמיד יהיו אהובים עלינו ותמיד יהיו... אותם כוחות טבע שעתידיים להכות בכדור הארץ בבוא הזמן. הים יעלה על גדותיו וישטוף את האנושות מעליו במחי יד וכל היבשות ימחקו מכדור הארץ, והשמש תכה בנו גלי חום חסרי רחמים. אבל עד אז (2012?) בואו נהנה מהדברים הפשוטים והנעימים שלחיים יש להציע לנו וניקח את כל השלווה שאפשר מחופי הים החמימים, מהגינות הירוקות, מהמרפסות האורבאניות, מנה הגונה של אוויר וחמצן לתוך החיים הדחוסים והעמוסים של היום.

סוכך היום הוא ממש לא מה שהיה פעם. אם פעם האנשים ה"עמידים" היו מעקמים את אפם, כשחשבו על סוכך שימוקם בביתם ונחרדו לנוכח המחשבה על העממיות שתחדור פנימה, הרי שהיום ניתן למצוא סוכך במראה יוקרתי, אלגנטי, שיקי ומודרני.

פעם הבחירה היוקרתית הייתה פרגולות ולא סוכך, אך מים רבים עברו בירקון מאז, ולנוכח יוקר המחייה, מה הפלא שאנשים רבים מעדיפים לוותר על פרגולות יקרות, אישורי בנייה מכאן ועד הירח, בירוקרטיה מורטת עצבים, ולבחור פשוט באופציה מסוגננת אחרת?

המגוון של סוככים הוא כל כך רחב, שאין ספק שכל אחד יכול למצוא משהו שקולע בדיוק לטעם שלו. אין צו אופנה קפדני שיש למלא אחריו, והכול הולך היום. יש אנשים שיתחברו למראה גיאומטרי, יפני ונקי, שלא גונב את תשומת לב מהגינה, וממלא בצניעות את תפקידו - הצללה. אחרים יעדיפו מבנה מרשים שיתנשא מעל הגינה ויגנוב את מבטי השכנים ועוברי האורח, שיציצו בקנאה לגינה. והיופי? בעיניי המתבונן, כמובן...

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 11/9/2011
תגיות:   סוככים    סוכך    הצללה    פתרונות צל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים