מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דודי שמש במודיעין

דודי שמש במודיעין

/ לילך כהן

דודי שמש במודיעין

 

בישראל, מדינה חמה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.

 

השמש החמה, הזמינה בשפע במדינה שלנו, מאפשרת חיסכון אדיר בחשמל ובאנרגיה, כאשר משתמשים בדודי שמש, במקום בדודי חשמל או באמצעי חימום אחרים. אך למרות שכעת זה נראה מובן מאליו, דוד השמש הראשון הומצא רק בשנת 1977, על ידי ד"ר צחי תבור, שרצה להשתמש במשאבים קיימים ולמעשה היווה את הגלגול הראשון של הלוחות הסולאריים.  מייד לאחר מכן חוקקה הכנסת חוק המחייב את כל הקבלנים לשים דודי שמש בבתים החדשים.

דודי השמש חסכוניים יותר מדודי חשמל, שאמנם מחממים את המים מייד אך גם את חשבון החשמל, ואף יותר מדודי גז, שכיום ניתן למצוא בבנינים חדשים, מאחר והם מנצלים אנרגיה הזמינה בשפע ברוב שעות היום ולא עולה דבר.

תיקון של דודי שמש במודיעין, כמו בשאר חלקי הארץ, יעשה במסגרת האחריות שנתנה החברה באמצעותה נרכש דוד השמש. אם פגה האחריות, מתקינים עצמאיים ישמחו לאתר את מקור הבעיה ולתקן את הדרוש תיקון. במידה ולא ניתן לתקן, תתבצע החלפת דוד השמש בדוד חדש, שעליו תינתן אחריות. במידה וצריך להחליף את הדוד, וודאו כי בקולט ישנם מוליכי נחושת, אשר משפרים את זרימת המים ואינם מחלידים כמו מוליכי ברזל.

דודי שמש מגיעים בנפחים שונים ולכן, אם אתם מחליפים ודאו כי הנפח מתאים לצרכים, כי הצרכים של משפחה שונים מצרכי רווקים.

אז אם אתם מחפשים דודי שמש במודיעין ובדיוק נגמרה האחריות, אחד מהמתקינים העצמאיים ישמחו להעניק לכם שירות טוב במחיר הוגן, לאתר את הבעיה ולתקנה.

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
תכלס
נתניה
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 12/9/2011
תגיות:   עסקים במודיעין    נדל"ן במודיעין    בעלי מקצוע במודיעין       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים