מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שמאות מקרקעין

שמאות מקרקעין - מגמות ושינויים

/ LoadSEO SEO

שמאות מקרקעין היא שירות הנדרש בעת קנייה, מכירה, וצורך בהערכות שונות של נכסי נדל ן – דירות מגורים, מגרשים, קרקעות, משרדים, נכס מניב מכל סוג ועוד. שמאות מקרקעין מספקת שירותים לכל מטרה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי. שמאי מוסמך הוא שמאי בעל השכלה אקדמית בתחום שמאות מקרקעין, אשר רשום בפנקס שמאי המקרקעין במשרד המשפטים, בעל רישיון לספק שירותים מקצועיים בתחום זה.

שוק הנדל ן הוא שוק דינאמי וצומח ועל מנת להעריך שווים של נכסי נדל ן יש להסתמך על נתונים רבים ולבדוק את הנכס מכל היבט אפשרי, על מנת לאפשר למסתייע בשירותי שמאות מקרקעין לקבל את ההחלטה הטובה והמשתלמת ביותר. שוק הנדל ן מושפע מגורמים רבים, החל מבנקים, רשויות ומוסדות ממשלתיים, רשויות מקומיות, תכניות תב ע, יזמים וקבלנים, אנשים פרטיים ועוד. תחום שמאות מקרקעין מושפע כאמור מגורמים שונים, כאשר כעת קיים דיון לגבי הרפורמה במינהל מקרקעי ישראל והשפעתה על התחום.

שמאות מקרקעין - תחומי עיסוק עיקריים שמאי מקרקעין יספק שירותי שמאות וייעוץ שונים בכל תחומי הנדל ן האפשריים, בהתאם לתנודות בשוק זה.

ñ       הערכת נכסים – שמאי מקרקעין מוסמך מספק חוות דעת ובדיקת הערכת נכסים עבור גורמים שונים הן עבור דירות פרטיות, נכסים מניבים, בתי עסק, שטחים חקלאיים, חברות ציבוריות ועוד.

ñ       חוות דעתשמאות מקרקעין מספקת חוות דעת עבור היבטים שונים הקשורים בנכסי נדל ן מכל סוג – ירידות ערך, קבלת פיצויים, פירוק שותפויות, הפקעת קרקעות, דמי חכירה, דמי היון, כינוס נכסים ועוד.

ñ       מיסוי מקרקעין והשגה למס שבח – במסגרת שמאות מקרקעין ניתן ייעוץ והרכבת דוחות שומה עבור היטל השבחה, מס רכישה או מס מכירה. רצוי כי כל קונה או מוכר נכס נדל ן מכל סוג יקבל ייעוץ שמאות בנושא מיסוי מקרקעין עוד לפני ביצוע העסקה, על מנת לאמוד את תשלומי המסים בעבור העסקה. בנוסף, ישנם מקרים בהם מוענקים פטורים ממסים והנחות ושמאי מקרקעין יספק את כל המידע הנדרש בנושאים אלה.

ñ       ייצוג מול מנהל מקרקעי ישראל – במסגרת שמאות מקרקעין ניתן לקבל שירותי שומה עבור כל בעיה או תביעה מול המנהל במקרים שונים, כגון: דמי חכירה, זכויות בנייה ועוד.

ñ       הערכת נכסים לחברות - תחום שמאות מקרקעין הוא תחום דינאמי המשתנה מגורמים שונים כגון מצב המשק, מצב שוק הנדל ן, מחירי נכסים והחלטות ברמה הארצית הקשורות לתחום הנדל ן. דוגמה להחלטה כזו היא ההחלטה להכניס את תקן IFRS הבינלאומי, בעת דיווחי חברות על נכסי נדל ן בבעלותן. החל משנת 2008, אז נכנס תקן זה, תחום שמאות מקרקעין הפך לנדרש ביותר על ידי בעלי חברות ציבוריות או כל בעל אינטרס בהן, על מנת לקבל הערכה מפורטת של שווי נכסי הנדל ן שבבעלותן.

LoadSEO SEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
LoadSEO
LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנא צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר [email protected].
הגת 1/7
עומר
08-6466820
08-6466823
קישור לאתר
חוק ומשפט - מקרקעין
תאריך: 28/9/2011
תגיות:   שמאי    שמאות    שמאות מקרקעין    מקרקעין    שמאי מקרקעין    הערכת נכסים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חוק ומשפט - מקרקעין

שמאות מקרקעין - מגמות ושינויים / LoadSEO SEO
שמאות מקרקעין מספקת שירותים לכל מטרה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי שמאי מוסמך הוא שמאי בעל השכלה אקדמית בתחום שמאות מקרקעין,
שירותי שמאות חקלאית / LoadSEO SEO
שמאות חקלאית מתייחסת לקרקעות חקלאיות, מחלות, משקים, מטעים וכדומה קרקעות חקלאיות בישראל הן חלק מתכניות בניין עירוניות, מחוזיות וארציות בדיקת שמאות חקלאית בודקת את ערכו של הנכס החקלאי
תמ"א 38 - מגמות ושינויים / LoadSEO SEO
תמ"א 38 מעניקה ליזמים הקלות בנייה ותמריצים כדאיים עבורם במחיר חיזוק המבנה תמ א 38 נחשבת לכדאית מאוד גם עבור הדיירים,
חוות דעת משפטית של שמאי מקרקעין / LoadSEO SEO
חוות דעת משפטית של שמאי מקרקעין נדרשת בהליכים משפטיים שונים, ועדות ערר בנושא מיסוי מקרקעין, ועדות ערר בנושא תוכניות תב"ע וחוק תכנון ובנייה
השגה על מס שבח / LoadSEO SEO
לפני ביצוע עסקת המכירה, מומלץ מאוד להתייעץ עם שמאי מקרקעין, על מנת שיחשב את גובהו הצפוי של מס שבח, יבדוק האם ישנה זכאות לפטור מתשלום מס שבח
הערכת נכסים לחברות / LoadSEO SEO
מה המטרה של הערכת נכסים לחברות שכל אדם יוכל לדעת מהו שוויה של החברה, היקפי פעילותה, הנכסים שברשותה, ההתחייבויות החלות עליה, הרווחים שלה וכדומה
ירידת ערך: בעקבות גילוי ליקויי בניה / LoadSEO SEO
בדיקת שמאות מקרקעין לזיהוי ליקויי בניה מבוקשת בעיקר ע י בעלי דירות הדרושה להם בדיקת שמאי על מנת לתבוע פיצויים מהחברה הקבלנית, שסיפקה דירה עם ליקויי בניה
השקעות בנדל"ן / LoadSEO SEO
על מנת להימנע מביצוע השקעות בנדל ן לא בטוחות אשר יביאו בסופו של דבר להפסדים, אסור לוותר על בדיקת שמאי מקרקעין
מהו נכס מניב / LoadSEO SEO
בעת רכישה או מכירה של נכס מניב, יש לבצע בדיקת שמאי מקרקעין, אשר יאמוד את שוויו של הנכס ואת כדאיות העסקה
עורכי דין במודיעין / לילך כהן
ים את הדירה הראשונה שלנו או אם אנו נזקקים לייעוץ בסוגיה משפטית אנו יכולים לראות כיצד מציאת עורך דין מקצועי יכול להיות זו שתעזור לנו לבצע כל מהלך בצורה אחראית ובכך למנוע מעצמנו נזקים כלכליים ואחרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים