מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיפולים אלטרנטיביים במודיעין

טיפולים אלטרנטיביים במודיעין

/ לילך כהן

טיפולים אלטרנטיביים במודיעין

המזגן עבד כל הלילה, או אולי המאוורר היה צמוד אליכם. בכל מקרה, הצוואר נתפס בבוקר ועכשיו צריך לנסות לתפקד כשבקושי אפשר להזיז את הראש. שלל מטפלים אלטרנטיביים במודיעין יעזרו לכם לשחרר את הצוואר התפוס.

 

טיפול אלטרנטיבי הוא כבר מזמן לא נחלתם של העשירים בלבד. ריבוי המכללות ובתי הספר הביאו לכך שישנם מטפלים רבים ומגוון מחירים רחב. מגוון הטיפולים רק מתרחב עם השנים וכל אחד יכול למצוא בו את מבוקשו.

אז אם גם אתם קמתם בבוקר עם גוף כואב, סבב טלפונים קצר, בין משפחה וחברים, יעלה לפחות חמישה שמות של מטפלים אלטרנטיביים במודיעין שיכולים לקבל אתכם עכשיו או בטווח של 24 שעות.

נכון, אתם רוצים פתרון מהיר לכאב, אבל גם אם המטפל, או המטפלת,  לא יכול לקבל אתכם עכשיו ומייד, זכרו שגם לו יש חיים, התחייבויות קודמות ונסו להקל על הכאב בדרכים אחרות עד הטיפול המיוחל.

טיפול אלטרנטיבי הוא גם לא רק בשביל מקרי חרום. יש היום הרבה "טיפולי תחזוקה", שנועדו לחזק את הגוף ולשמור עליו.

כמו בכל תחום ,גם בבחירת מטפל חשוב לבדוק איפה הוא למד, מה הניסיון שלו ואם אפשר, לדבר עם מטופלים מרוצים, בייחוד כאלו שאתם מכירים.

רוב הטיפולים האלטרנטיביים במודיעין הם במחיר מוזל כטיפול ראשוני . הטיפול הזה נועד להכרות והתרשמות ראשונית. שימו לב למקצועיות של המטפל, לאבחון שהוא עושה ולאווירה הכללית בטיפול.

חשוב לדבר עם המטפל מראש על הטיפול, לשתף אותו בבעיות רפואיות, גם אם הוא לא שואל,

כדי לתאם ציפיות מהטיפול.

אז אם אתם צריכים טיפול אלטרנטיבי, כל מה שצריך לעשות זה רק לעשות סבב טלפונים ולבחור אחד מבין עשרות מטפלים אלטרנטיביים במודיעין, ללכת לטיפול ראשון ולהתחיל לשמור על הגוף גם מהבחינה הזאת.

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
תכלס
טיפולים - רפואה משלימה
תאריך: 2/10/2011
תגיות:   עסקים במודיעין    נדל"ן במודיעין    בעלי מקצוע במודיעין    טיפולים אלטרנטיביים במודיעין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - רפואה משלימה

טיפולים אלטרנטיביים במודיעין / לילך כהן
המזגן עבד כל הלילה, או אולי המאוורר היה צמוד אליכם. בכל מקרה, הצוואר נתפס בבוקר ועכשיו צריך לנסות לתפקד כשבקושי אפשר להזיז את הראש. שלל מטפלים אלטרנטיביים במודיעין יעזרו לכם לשחרר את הצוואר התפוס.
תת פעילות בלוטת התריס / עדנה שלום
מרגישים עייפים? עלייה מהירה/ איטית במשקל? דיכאון? עצירויות? – זה הזמן לבדוק את תיפקוד בלוטת התריס. הבלוטה הקטנה הזו אחראית על מנגנון שלם של פעילויות בגוף ואל לנו להזניח אותה....
תקשור - מאז ועד היום / לני נזרי
למרות שהמילה תקשור בהטייתה זו לא הופיעה במפורש, האמונה בנוכחותם של כוחות מיוחדים קיימת משחר ההיסטוריה. בתקופות מסוימות בהיסטוריה אנשים אלה נחשבו למוקצים ואף נרדפו, ובתקופות אחרות הם תפקדו כמוקד עלייה
הסוד / פנינה סדרינה
סוד הינו הכוח הפנימי החבוי בנו, הסוד הינו כוח המשיכה, אנו מושכים את כל שנכנס לחיינו, כל מה שנכנס לחיינו אנו המושכים אותו. הכל נמשך אלינו מכוח הדימויים שאנו משמרים במוחנו, מה שאנו חושבים הוא הקובע.
אימון לבריאות ולשינוי באורחות חיים / עדנה שלום
מעותי באורחות חייהם כגון- הפסקת עישון, התמדה בפעילות גופנית, תזונה נבונה ובריאה, ירידה במשקל, לחיות בגוף בריא יותר וטיפול במחלות ובבעיות מהן סובל המתאמן בגישה אלטרנטיבית ושונה מזו היה רגיל במהלך חייו.
שמן עץ התה מאוסטרליה באהבה / ניר חוכיימה
נשים רבים בישראל סובלים ממחלות עור שונות כגון:פטרת בציפורניים בכפות רגליים,גזזת,גירודים בכפות רגליים,פטריות וגנליות,קנדידה אלביקנס,אקזמה,ניתן לפתור מחלות אלה ומחלות אחרות ביעילות רבה עם שמן עץ התה.
עיסוי מקצועי קחו פסק זמן ממסע החיים / ניר חוכיימה
,המצב הכלכלי, העבודה ,התקדמות בחיים,קשיים מנטאלים,מסע החיים מזמן לנו לחץ,מתח,התרוצציות במרוצת הזמן . מרבית האוכלוסיה בישראל חיה במרוץ אחרי הזמן ולא תמיד שמים לב לעצמם,לגופם,ולצרכים החשובים בחיים .
רפואת תדרים / נמרוד בן-איש
רפואת תדרים מתבססת על התפיסה שבאדם פועמים מגוון רב של תדרים, המאפשרים את זרימת החיים בנו ודרכנו. הם הכוח החשמלי שמניע את האיברים בגוף הפיזי, את המחשבות והרצונות בגוף הרגשי והמודעות בגוף הרוח. לכל תדר
טיפול בבעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות – ADHD / יוסף רחמים
תופעת קשב וריכוז מתרבה בתקופה זו של חיינו,הגידול בתופעות זו מרובות חלקם קשורות לכך שילדים אינם מסוגלים להתגבר על עומס המידע,רעש,והצורך בהתעסקות עם מספר גורמים מפעילים בו זמנית .
סגולות פרי האסאי / עדנה שלום
וא עשיר באנטיאוקסידנטים , בויטמינים ובמינרלים מהטבע, עשיר בסיבים תזונתיים ועוזר בריפוי והחלמה מקשת נרחבת של מחלות ובעיות ע"י כך שהוא מסלק ומנקה רדיקלים חופשיים מהגוף אשר הורסים את רקמות הגוף שלנו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים