מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פאבים במודיעין

פאבים במודיעין

/ לילך כהן

פאבים במודיעין

כמעט לכל עיר בארץ יש פאב או שניים, שניתן לצאת אליו בסוף השבוע, או בסוף היום, להתפרק קצת אחרי השבוע הקשה. כשחושבים על פאבים במודיעין, מגלים שבעיר העתיד ישנם רק פאב או שניים. אז למה אין הרבה פאבים בעיר? כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם

 

הרבה הבטחות פוזרו כשקמה העיר מודיעין. לזכות העיר וראשה, יש לזקוף את העובדה שחלק מההבטחות אכן קוימו.

בעקבות כך, מודיעין הפכה להיות עיר שהרבה משפחות רוצות לגור בה וניתן למצוא מגוון של משפחות בעיר, כמעט מכל המגזרים.

מכך אפשר להבין שישנם גם הרבה צעירים, בני נוער וסטודנטים, שכמו המבוגרים יותר, רוצים לבלות בלילה אחרי הלימודים או העבודה.

אך כשבני הנוער יוצאים לחפש את הפאבים ומקומות הבילוי בעיר, מגלים שאין כמעט פאבים במודיעין. סיבה אפשרית  אחת לכך היא שהעיר עדיין צעירה, לרבים מהתושבים יש רכב ולכן הם מעדיפים לנסוע לת"א, או לירושלים ולבלות שם.

סיבה נוספת יכולה להיות העובדה שעדיין אין אוניברסיטה בעיר, ועל כן הצעירים לומדים בערים אחרות ונשארים לבלות שם.

לאורך השנים אמנם היו נסיונות להקים פאבים נוספים, מעבר לאלו הפועלים כיום, אך ניסיונות אלו נגמרו בכישלון וסגירה של המקומות שניסו להחיות את העיר המבטיחה.

מסעדות אמנם יש בעיר בשפע, גם קניון, שאף מחובר לתחנת הרכבת, כבר קיים ומושך אליו עשרות מבקרים. אך תחום חיי הלילה בעיר, עדיין נמצא בחוסר של מקומות בילוי מספקים, שיכולים למשוך אליהם צעירים ומבוגרים רבים, שלא יצטרכו לנסוע לערים שכנות.

עד שיימצא היזם שיקים פאבים במודיעין, או אפילו פאב אחד נוסף, יצטרכו התושבים בעיר להישאר עם המעט שישנו כרגע ולהמשיך לחפש אופציות חלופיות בערים שכנות, כדוגמת תל אביב או ירושלים, שבהן ריכוז הפאבים גבוה בהרבה .

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
תכלס
אוכל ומתכונים - יין ומשקאות
תאריך: 2/10/2011
תגיות:   עסקים במודיעין    נדל"ן במודיעין    בעלי מקצוע במודיעין    פאבים במודיעין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אוכל ומתכונים - יין ומשקאות

פאבים במודיעין / לילך כהן
שניים, שניתן לצאת אליו בסוף השבוע, או בסוף היום, להתפרק קצת אחרי השבוע הקשה. כשחושבים על פאבים במודיעין, מגלים שבעיר העתיד ישנם רק פאב או שניים. אז למה אין הרבה פאבים בעיר? כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם
מכונה להכנת בירה / LoadSEO SEO
מכונה להכנת בירה מאפשרת לכל אחד להכין את הבירה שהוא אוהב במטבחו שלו. מכונה להכנת בירה מאפשרת לך להכין את הבירה שאתה אוהב במינימום מאמץ.
מבשלת בירה פרטית בביתך / LoadSEO SEO
מבשלות בירה ביתיות נהיו נפוצות בשנים האחרונות. אתם כבר לא צריכים להסתפק בבירה שכולם שותים - מהיום אתם יכולים להתחיל מבשלת בירה משלכם!
קורס מקצועי להכנת בירה / LoadSEO SEO
קורס מקצועי להכנת בירה מיועד לאנשים שרוצים ללמוד כיצד להכין בירה, בין אם כתחביב או כייעוד בחיים קורס הכנת בירה ילמד אותכם על חומרי הגלם, ציוד ותהליך הכנת בירה.
טיפים לכנת בירה בבית / LoadSEO SEO
הכנת בירה ביתית אינה תהליך מסובך, מאמר זה בא להסביר את הכלים הנדרשים לצורך בישול בירה ואת המרכיבים השונים.
בישול בירה / LoadSEO SEO
הכנת הבירה כבר אינה נחלת הברים והמבשלות בלבד, כיום ניתן לרכוש ציוד לבישול בירה ביתית ולהקים מבשלת בירה ביתית ומומלץ להיעזר בתוכנה לניהול בישול בירה.
ייצור בירה / LoadSEO SEO
הכנת בירה החלה בעת העתיקה באיזור מסטופטמיה ומצרים, התהליך היה מגוון בשל ריבוי המקומות וחומרי הגלם ולכן התוצר הסופי משתנה ממקום למקום.
וודקה - המשקה הפופולארי / אורי ג
כיום שוק המשקאות החריפים הוא אחד מהשווקים היותר גדולים שיש. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת על אחד המשקאות היותר מפורסמים - וודקה.
לשתות אלכוהול ולהישאר ביים / דודו אלבז
איך לשתות משקאות אלכוהוליים כמו שצריך, מבלי לאבד את ההכרה ולקבל האנגאובר מטורף ביום שלמחרת.לבוא לאירוע במטרה להנות, "לתפוס ראש" על הבר אך עדיין לזכור משהו ביום שלמחרת.
מתכון לליקר רימונים / אודי כהן
מתכון לליקר רימונים
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים