מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שמאי במודיעין

שמאי במודיעין

/ לילך כהן

שמאי במודיעין

הם מועסקים לרוב על ידי חברות הביטוח והבנקים השונים, אבל שמאים במודיעין עובדים גם באופן עצמאי, והם יוכלו להעריך את שווי הנכס, הרכב, או הרכוש, בכל מקרה שצריך. אם אתם צריכים שמאי, קראו את המאמר הבא.

 

בכל מכירת דירה, חשוב להעזר בשמאי מקרקעין חיצוני, אשר אין לו עניין אישי בנכס וקיבל תעודה מטעם ממשלת ישראל, בהתאם לחוק שמאי מקרקעין משנת 2001.

גם אם אתם מוכרים דירה ויש לכם חוות דעת ממתווך, ברוב המקרים, היא לא מספיקה כדי להעריך נכון את שווי הנכס שברשותכם.

כאשר השמאי מגיע לנכס, הוא בודק בעזרת הכלים המקצועיים שברשותו והידע שרכש את שווי הנכס.

בדיקת השמאי כוללת מאפיינים רבים כולל היבטים משפטיים שלפעמים לא חשבתם שיכולים להשפיע על שווי הנכס.

בסוף העבודה מכין השמאי דו"ח, שעליו להסביר לכם אותו ולוודא שאתם מבינים את כל סעיפיו. דו"ח זה הוא כלי חשוב במשא ומתן מול רוכשים פוטנציאליים.

בחירת שמאי, כמו כל בעל מקצוע אחר, רצוי לעשות בעקבות המלצות, בדיקת הניסיון והמוסד בו למד. ישנם הרבה שמאים במודיעין וחשוב להתרשם מהם לפני שבוחרים אחד שאיתו תעבדו.

במקרה הזה, המחיר הוא כמעט אפסי לתמורה שתקבלו, מאחר שחוות דעת של שמאי קשה "לשבור" במשא ומתן והיא מבטיחה למעשה שתקבלו את התמורה הראויה לנכס שברשותכם.

לא הרבה עושים זאת, אך כדאי לקחת שמאי מקרקעין גם לגבי שכירת נכס. שמאי מקצועי יכול לעלות על טעויות שעין רגילה לא תעלה עליהם בקלות ולחסוך הרבה בעיות כאשר נכנסים לדירה.

אז אם אתם מוכרים או משכירים נכס, ומחפשים שמאים במודיעין, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להתחיל לאסוף המלצות ולבחור את אחד מבעלי המקצוע בעיר, שיתנו את השירות הטוב ביותר עבורכם.

לילך כהן
כותבת מאמרים לקידום אתרים
תכלס
בנייה ושיפוצים - שמאות מקרקעין
תאריך: 2/10/2011
תגיות:   עסקים במודיעין    נדל"ן במודיעין    בעלי מקצוע במודיעין    שמאי במודיעין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - שמאות מקרקעין

שמאי במודיעין / לילך כהן
הם מועסקים לרוב על ידי חברות הביטוח והבנקים השונים, אבל שמאים במודיעין עובדים גם באופן עצמאי, והם יוכלו להעריך את שווי הנכס, הרכב, או הרכוש, בכל מקרה שצריך. אם אתם צריכים שמאי, קראו את המאמר הבא.
היטל השבחה בגין עליות גג / בועז וכולדר
מנסיוננו, בבדיקת שומות מקרקעין של שמאי מקרקעין מטעם הועדה המקומית ועריכת שומות נגדיות הידועות בשמן "שומה אחרת" ובליווי הליך הערעור עד הכרעתו על ידי שמאי מקרקעין מכריע, כהגדרתו בתיקון 84.
היטל השבחה / שמאי מקרקעין יואל גנני בע"מ
היטל ההשבחה הינו תשלום אותו דורשת והעודה המקומית לתכנון ובניה בגין השבחת מקרקעין בעת מימוש הזכויות במקרקעין. חוק התכנון והבניה מגדיר את מימוש הזכויות כ: (1) קבלת היתר בניה או היתר לשימוש חורג...
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים