מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

וטרינר תל אביב

וטרינר תל אביב

/ יוסי זנה

וטרינר תל אביב – כי ההולכים על ארבע זקוקים לו

אין ספק כי גידול בעלי החיים במושב, בקיבוץ או בבית עם גינה רחבה מיטיב עם חיית המחמד ומאפשר להם איכות חיים גבוהה. יחד עם זאת, גם מי שבוחר להתגורר בעיר מחזיק לרוב בעלי חיים בשל האהבה הרבה אליהם שאינה קשורה למקום או לתנאי המגורים. בשנים האחרונות, עקב המודעות לגידול ראוי של בעלי החיים ולהצלתם ממצוקה, ישנם יותר ויותר שירותי וטרינריה בערים הגדולות, וכמובן גם וטרינר תל אביב.

בעלי חיים המתגוררים עם בעליהם בעיר הגדולה זקוקים בדיוק לאותו סיוע או טיפול של בעלי חיים המתגוררים בטבע הפתוח. פציעות ומחלות, כמו גם חיסונים, עיקור או סירוס נדרשים לעתים קרובות וקשה להרחיק לשם כך מחוץ לעיר. לשם כך נועד וטרינר תל אביב – להעניק סיוע ומענה מקיף בתוך העיר למגוון בעלי החיים ולבעליהם שרוצים את הטוב ביותר עבורם.

מענה בשעת חרום

בעלי חיים המתגוררים בעיר נפצעים לעתים קרובות, נדרסים, או רבים עם בעלי חיים אחרים. מצבים אלו עשויים לגרום לדימומים קשים ולפצעים מזוהמים שללא מענה מיידי יוכלו לפגוע אנושות בבעל החיים ואף להביא למותו. וטרינר תל אביב עומד לרשות תושבי העיר וחיות המחמד שלהם 24 שעות ביממה, בחגים, לילות וסופי שבוע, כיוון שמדובר על סיוע שאין להמתין איתו, לעכב אותו או לנסוע זמן רב עבורו.

וטרינר ברמת גן או בתל אביב ידע להעניק הסברים וטיפים בנוגע לגידול בעל החיים ושמירה על בריאותו התקינה; לבצע חיסונים ובדיקות תקופתיות; טיפולי שיננית, סירוס או עיקור; ואף מכירה של מוצרי מזון מיוחדים. חשוב לתת לבעל החיים את היחס הראוי לו באמצעות וטרינר תל אביב ולהראות לו בכך כמה הוא חשוב לנו ומהווה חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

יוסי זנה
שמי יוסי זנה ואני מנהל חברת מרובע ברשת בע"מ.
שמי יוסי זנה ואני מנהל חברת מרובע ברשת בע"מ.
מרובע
חברת מרובע מעניקה שירותי קידום אתרים בגוגל ובניית אתרים ברמה אחת מעל כולם.
חיפה
טירת הכרמל
קישור לאתר
בעלי חיים - וטרינריה
תאריך: 3/10/2011
תגיות:   וטרינר תל אביב    וטרינר ביקורי בית    וטרינג בגבעתיים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בעלי חיים - וטרינריה

וטרינר תל אביב / יוסי זנה
ספק כי גידול בעלי החיים במושב, בקיבוץ או בבית עם גינה רחבה מיטיב עם חיית המחמד ומאפשר להם איכות חיים גבוהה. יחד עם זאת, גם מי שבוחר להתגורר בעיר מחזיק לרוב בעלי חיים בשל האהבה הרבה אליהם שאינה קשורה
וטרינרים במודיעין / לילך כהן
של האדם. אבל לא רק הוא זקוק לוטרינר מידיי פעם, אלא גם חיות אחרות. וטרינרים במודיעין ישמחו להעניק לחיות הבית שלכם את הטיפול הדרוש, בעת מחלה או חיסונים שגרתיים. אם אתם צריכים וטרינר, זה המאמר בשבילכם.
סקביאס בכלבים / תומר ויינגרם
סקביאס בכלב הינה מחלה אשר נגרמת ע"י אקרית בשם סרקופטס סקביאס. המחלה מדבקת בין כלבים וגם לאדם. על סימני המחלה והטיפול של הוטרינר בה ניתן לקרוא במאמר.
מחלת קדחת הקרציות בכלבים / תומר ויינגרם
מחלת קדחת הקרציות בכלבים בישראל - מהו גורם המחלה, מהם סימני קדחת קרציות בכלבים?, כיצד ניתן לטפל ולאבחן את המחלה? מהן דרכי מניעת קדחת קרציות בכלבים?
וטרינר עד הבית / תומר ויינגרם
וטרינר עד הבית - שירות מושלם לאנשים עסוקים שבריאות חיית המחמד חשובה להם. ביקור וטרינר עד הבית אידאלי גם לחיות מפוחדות או גורים צעירים ומונע חשיפה למחלות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים