מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים

/ בוריס ריסקי
חוקרים פרטיים


ברוך בואכם אל מתחם השו-שו, אל שטח השיפוט האפור, הסמוי, שתפקידם של המקצוענים בו הוא להפוך את הסמוי מן העין לגלוי. תפקידם לחשוף את מה שמבקשים להצניע, א מה שמכחישים את קיומו.
 
אנשים – גברים ונשים, חברות וארגונים – פונים אל חוקרים פרטיים, כאשר הם רוצים לאסוף הוכחות או להשיג מידע, אשר לא ניתן להשיגו בדרכים אחרות, גלויות. כאן נדרשים ערמה, תחכום, רגישות, זהירות, נחישות, סבלנות. כאן – יפה השתיקה ( ואף חיונית). חוקרים פרטיים משתמשים כיום בציוד מתוחכם, בשיטות בילוש מורכבות, תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.
 
חוקרים פרטיים רבים הם בוגרי גופים  שבהם עוסקים שחקירות  ובמעקב. כאשר נדרשות עדויות והוכחות מוחשיות, מוצקת – צילומים או הקלטות, הפעולה לאיסופם צריכה להיעשות בחשאיות, מבלי להותיר עקבות, מבלי לעורר ולו גם צל צלו של חשד. חוקרים פרטיים יודעים לראות מבלי להיראות.
 
לפעמים הגעה אל משרד חקירות והסתייעות בשירותיהם של חוקרים פרטיים היא המוצא האחרון של אנשים. כאשר מתעורר בקרב מי מבני הזוג חשד כי הוא נבגד – מוטלת על חוקרים פרטיים מלאכת אישוש החשד או הפרכתו. הרבה תלוי על כפות המאזניים. הציפיות – בשמים. רק אנשי מקצוע אמינים,מיומנים, בעלי הכשרה וניסיון רב שנים מסוגלים לגלות את  הסודות שאנשים מסתירים זה מפני זה.
 
אבל חוקרים פרטיים מופעלים לא רק כשמדובר בזוגות אלא אף בעניינים עסקיים. כל חקירה פרטית ומאפייניה, כל חקירה פרטית ואנשי המקצוע המאומנים בביצועה. כאשר אנשים זקוקים למידע שהוא בבחינת "האקדח המעשן"  בכל תחום – ההשקעה לא רק כדאית, היא הכרחית. תועלתה עשויה לעלות לאין שיעור על ההוצאה הכרוכה בקיומה.
 
משרדי חקירות רבים מציעים את שירותיהם המקצועיים. אתם יכולים לגלוש ולאתר רבים מהם. תוכלו לבקש הצעות מחיר ואף המלצות ( מן הסתם, בשל  צנעת הפרט המובנת, ללא שמות) מאנשים אשר חוקרים פרטיים הנמנים עם משרד מסוים סייעו להם ושינו את חייהם הודות לממצאים שאספו במהלך חקירתם.
 
בעולם הגון, הגיוני, מוסרי ואנושי – מן הסתם ייתכן כי לא היה כל צורך בקיומם של חוקרים פרטיים, אבל בעולמנו, שאינו כזה כלל ועיקר – לא אחת חוקרים פרטיים נדרשים לא פחות מאשר  בעלי מקצוע אחרים בתחומים רבים בחיינו. בהצלחה!
 
 
 
 
 
 
בוריס ריסקי
שלום לכם אני בוריס ריסקי
חוק ומשפט - חקירות פרטיות
תאריך: 15/8/2010
תגיות:   חקירה פרטית    חוקרים פרטיים    חקירות פרטיות    משרדי חקירות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חוק ומשפט - חקירות פרטיות

אין פסול – להיעזר בחוקרים פרטיים / אברהם פכטר
המהומה התורנית סביב פרשת הנשיא קצב – קשורה בשימוש בחוקרים פרטיים, לקראת הערעור בבית המשפט העליון.
חקירות כלכליות, איתור רכוש / ayala eilon
מקרים רבים דורשים חקירות כלכליות ואיתור רכושו של אדם. מדוע יש בהן צורך ולאיזה תפקיד הן משמשות? שאלו כל אדם שחייב כסף או נחשד במעילה
מעקבים / פז שוורץ
דמיין תצפיות על בתים, מעקב אחר מכוניות, תצלומים חשאיים והקלטות בסתר של אנשים. ובכן, הרבה מזה מתרחש גם במציאות. הישיבה הממושכת במכונית, הדריכות והתגובה לכל תנועה חשודה, הכל מתקיים גם מחוץ לסרטי הפעולה.
חקירות כלכליות / פז שוורץ
לעשות זאת. בשביל זה אנחנו זקוקים לשירותי חקירות כלכליות, המאפשרות לאתר כמה שיותר פרטים לגבי אותו גורם. משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' מוסמך לנהל חקירות כאלו ומבצע אותם בצורה המקצועית ביותר, על פי בקשתכם.
חוקרים פרטיים / בוריס ריסקי
מאמר מפורט אודו חקירות פרטיות והזמנת חוקרי פרטיים
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים