מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות

/ פז שוורץ
חקירות כלכליות
 
ישנם מצבים רבים בהם אנחנו רוצים לברר פרטים על אדם או גורם כלשהו מההיבט הכלכלי, אך לנו כאנשים פשוטים אין דרך לעשות זאת. בשביל זה אנחנו זקוקים לשירותי חקירות כלכליות, המאפשרות לאתר כמה שיותר פרטים לגבי אותו גורם. משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' מוסמך לנהל חקירות כאלו ומבצע אותם בצורה המקצועית ביותר, על פי בקשתכם.
איך חקירות כלכליות יכולות לעזור לי?
אחת המשימות הקשות ביותר היא לאתר פרטים כלכליים על חברה או אדם מסוים, אפילו אם הוא בן הזוג שלכם. שימוש בשירותי משרד חקירות המנוסה בתחום של חקירות כלכליות, יסייע לכם לקבל את כל הפרטים החשובים במהירות. מעבר לכך, כל ממצאי החקירה משמשים כראייה בבית המשפט – וכך תקבלו את המגיע לכם על פי חוק.
המידע המאותר במהלך חקירה כלכלית
משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' יכול לאתר עבורכם אינספור פרטים לגבי אותו גורם, מושא החקירה שלכם:
·        כתובת מגורים
·        בעלות על כלי רכב (כולל כלי טיס ושיט)
·        בעלות על נכסים
·        החזקת חסכונות, ביטוחים וקרנות פנסיה
·        בעלות או שותפות על חברות
·        החזקת חשבונות בנק
·        מקום עבודה
שימוש בשירותי חקירות כלכליות
ישנם הרבה מאוד מצבים בהם תיאלצו להשתמש בשירותי חקירות כלכליות, אך יש כמה מקרים שהם הנפוצים ביותר. האחד הוא איתור של אדם או חברה שחייבים לכם כסף. בעזרת החקירה תוכלו לאתר את החייב (אם הוא נעלם) או להוכיח כי הוא יכול לשלם את החוב ופשוט לא רוצה לעשות זאת.
משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' יכול לבצע עבורכם גם חקירה כלכלית על בן הזוג: כאשר נפתח הליך גירושין, הנכסים שנמצאים בידי כל אחד מהצדדים יכולים לקבוע רבות לגבי הדרך בה יסתיים התיק. חקירה כלכלית תוכל לאתר עבור אחד הצדדים האם בן זוגו מחזיק החשבונות בנק או נכסים שאת עובדת קיומם הסתיר לאורך השנים.
חקירות כלכליות לצורך 'הרמת מסך'
מקרה נפוץ נוסף בתחום מוגדר כ'הרמת מסך': בעל חברה חייב כסף רב לאדם מסוים. הוא מכריז על פשיטת רגל אך למעשה ממשיך לפעול כרגיל, במסווה ותחת שם חברה אחר. חקירות כלכליות יכולות להוכיח כי החברה ממשיכה להתקיים כפי שהתקיימה קודם ובכך לאלץ את האדם החייב לשלם את כספו.
חקירות כלכליות כהכנה לביצוע עסקאות
לא תמיד מדובר באיתור חובות, גילויים מסעירים על בן הזוג וכדומה. לפעמים, חקירה כלכלית נעשית מסיבה פשוטה הרבה יותר – שקיפות במהלך ביצוע עסקה כלכלית גדולה. אחד מהצדדים בעסקה (ואפילו שניהם לעיתים) רוצה לדעת באמת מי עומד מולו והאם יש לו גב כלכלי רחב. חקירה כזו המבוצעת על ידי משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' תספק לו את התמונה המלאה.
חקירות כלכליות בחו"ל – במשרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי'
חלק גדול מהעבודה שמתבצעת במהלך חקירה כלכלית יכול לגלוש אל מחוץ לתחומי הארץ ונעשה פעמים רבות גם בחו"ל. איתור חשבונות ונכסים מעבר לים הם דבר שבשגרה עבור משרדי חקירות העוסקים בתחום ובחלק מהמקרים הפניות נעשות מחו"ל – לגבי גורמים בארץ. משרד חקירות מקצועי יידע לעשות את העבודה מכל מקום בעולם.
משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' מבצע חקירות ברמה הגבוהה ביותר
כפי שכבר ציינו, כדי שהחקירה שהזמנתם תהיה יעילה, עליכם לבחור במשרד איכותי ובעל ניסיון בתחום. משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' ביצע עד היום עשרות חקירות בתחום, בצורה דיסקרטית ומקצועית, על פי בקשת הלקוח. אם אתם זקוקים לשירותי חקירות כלכליות בארץ או בחו"ל, הגעתם למקום הנכון.
 
פז שוורץ
פז שוורץ-חוקר פרטי הוא צוות חקירות ומבצעים מיוחדים המבצע את כל סוגי החקירות ומתמחה במודיעין שטח, על ידי איסוף ראיות ומידע רב ממקום ההתרחשות
פז שוורץ-חוקר פרטי הוא צוות חקירות ומבצעים מיוחדים המבצע את כל סוגי החקירות ומתמחה במודיעין שטח, על ידי איסוף ראיות ומידע רב ממקום ההתרחשות
פז שוורץ - חוקר פרטי
צוות פז שוורץ-חוקר פרטי מורכב ממספר רב של בעלי מקצוע בתחום החקירות, כגון עוקבים, חוקרים חוקרות שטח וכן חוקרי משרד. הצוות לכל משימה מורכב על פי הכישורים של כל אחד ולטובת המשימה.
נתניה
חוק ומשפט - חקירות פרטיות
תאריך: 22/8/2010
תגיות:   חוקר פרטי    משרד חקירות    כלכליות    כסף    ממון    בלש    בלשים    דוחות    רווח והפסד   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חוק ומשפט - חקירות פרטיות

אין פסול – להיעזר בחוקרים פרטיים / אברהם פכטר
המהומה התורנית סביב פרשת הנשיא קצב – קשורה בשימוש בחוקרים פרטיים, לקראת הערעור בבית המשפט העליון.
חקירות כלכליות, איתור רכוש / ayala eilon
מקרים רבים דורשים חקירות כלכליות ואיתור רכושו של אדם. מדוע יש בהן צורך ולאיזה תפקיד הן משמשות? שאלו כל אדם שחייב כסף או נחשד במעילה
מעקבים / פז שוורץ
דמיין תצפיות על בתים, מעקב אחר מכוניות, תצלומים חשאיים והקלטות בסתר של אנשים. ובכן, הרבה מזה מתרחש גם במציאות. הישיבה הממושכת במכונית, הדריכות והתגובה לכל תנועה חשודה, הכל מתקיים גם מחוץ לסרטי הפעולה.
חקירות כלכליות / פז שוורץ
לעשות זאת. בשביל זה אנחנו זקוקים לשירותי חקירות כלכליות, המאפשרות לאתר כמה שיותר פרטים לגבי אותו גורם. משרד 'פז שוורץ – חוקר פרטי' מוסמך לנהל חקירות כאלו ומבצע אותם בצורה המקצועית ביותר, על פי בקשתכם.
חוקרים פרטיים / בוריס ריסקי
מאמר מפורט אודו חקירות פרטיות והזמנת חוקרי פרטיים
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים