מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דיקות במרכז

דירות למכירה במרכז הארץ

/ אלי קון
דירות למכירה במרכז הארץ
 
 
דירות למכירה במרכז הארץ נחשבות להרבה יותר יקרות מאשר דירות למכירה באזורים אחרים, אין מה לעשות כאשר רוב החברות הגדולות בוחרות לפתוח משרדים בתל אביב, כאשר התרבות והחינוך הם יותר חזקים במרכז הארץ מאשר בפריפריות, אנשים מוכנים לגור במרכז הארץ גם אם הדבר אומר לפעמים לשלם מחיר כפול לעומת דירה בעלת אותו מספר חדרים שנמצאת בדרום הארץ או בצפון.
 
בניו-יורק, בפאריז ובלונדון המצב הוא לא רק דומה למצב בארץ אלא הרבה יותר גרוע, שם מדובר במחירים שערורייתיים ממש ונראה שהסיפורים שבהם אנשים מחפשים דירות באמצעות מודעות אבל שמתפרסמות, הם לא בדיחה צינית. דרך אגב, דירות למכירה בנתניה או דירות למכירה בפתח תקוה הם אופציה טובה בגלל תנופת הבנייה.
 
למרות מה שאמרנו קודם לכן, אנחנו מאמינים שניתן למצוא דירות למכירה במרכז הארץ גם במחירים סבירים יותר, לפעמים זה יכול להיות בגלל שהדירות שייכות לפרוייקט בנייה ולכן הן זולות יותר מדירות בנויות ולפעמים זה קורה בגלל סיבות אחרות כמו הרצון של הבעלים למכור כמה שיותר מהר את הדירה, דירה מוזנחת שזקוקה לשיפוצים, דירה שנמצאת בכינוס נכסים וכדומה.
 
אם באמת מצאתם דירה במרכז הארץ שהמחיר שלה נשמע לכם לא סביר יחסית לרמת המחירים באותה עיר או שכונה, כדאי לכם לעשות בירור מעמיק מדוע המחיר זול יותר, סיבה של זוג שצריך לעזוב את הארץ עקב  עבודה חדשה בחו"ל היא סיבה מצוינת. לעומת זאת, סיבה של שכן מטורף שמטיל טרור על השכנים יכולה להיות בעייתית קצת יותר. גם קניית דירה שזקוקה לשיפוצים יכולה להיות בחירה נהדרת, אמנם כאשר הדירה מוזנחת במיוחד, עלות השיפוצים היא גבוהה יותר, אבל מבחינת השקעה מדובר בהשקעה נהדרת שמהר מאוד תחזיר את עצמה.
 
קניית דירה במרכז הארץ למטרת שכירות, היא אופציית השקעה טובה, למרות מחירה היקר האפשרות שמחירי השכירות רק ילכו ויעלו היא טובה במיוחד ואין ספק שבמרכז הארץ תמיד תוכלו למצוא שוכרים לדירה.
 
אם אתם מחפשים דירה למכירה במרכז הארץ, כדאי שתעזרו במתווכחים מקצועיים, הם אמנם גובים דמי תיווך אבל לפעמים יש להם גישה לנכסים מיוחדים באמת, או נכסים זולים יותר שלכם אין אפשרות לקבל מידע עליהם.
 
בדקו את אתר חברת בניה אזורים
אלי קון
אוהב לכתוב
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - נדלן
תאריך: 23/8/2010
תגיות:   דירות למכירה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - נדלן

המדריך המלא למחפשים דירה למכירה / אלעד בונדק
קניית דירה הינה אחת ההחלטות החשובות שתידרשו לקחת בחייכם. במדריך זה ננסה לענות על השאלות החשובות והמורכבות שקשורות לקניית דירה, נבדוק את השלבים השונים של המשכנתא, בדיקת הדירה ולבסוף, קניית הדירה.
בתים להשכרה במודיעין / לילך כהן
שכרה במודיעין, כמו בכל עיר, זה עסק לא פשוט. צריך לראות כמה בתים כדי למצוא את האחד שיענה על כל הדרישות והתנאים ושיתאים בדיוק לצרכים. אז איך מוצאים בית להשכרה בצורה הטובה ביותר? כל התשובות במאמר שלפניכם
דירות למכירה במודיעין / לילך כהן
רה מושפע מאוד מתנודות במשק. כמות התחלות הבניה משפיעה על המחירים ועל יכולת ההתמקחות שלכם, כשאתם באים לשכור דירה. אז איך מוצאים דירות למכירה במודיעין ומה צריך לבדוק לפני שקונים? כל הפרטים במאמר שלפניכם.
השכרת דירה במודיעין / לילך כהן
מצוא שוכרים טובים, כאלו שמשלמים בזמן ולא הורסים יותר מידיי את הדירה ולדאוג לתחזוקה שוטפת, אלו משימות לא קלות. השכרת דירה במודיעין לא חייבת להיות כזה סיוט, אפשר לעבור את זה בקלות. איך? כל התשובות כאן.
משרדים למכירה במודיעין / לילך כהן
לשלם שכר דירה חודשי, מובילה רבים להחליט על קניית משרד, שממנו יעבדו בשנים הבאות. אז מה חשוב לבדוק לפני שקונים משרד ובמה שונים משרדים למכירה במודיעין מדירות מגורים? התשובות לכל השאלות במאמר שלפניכם.
נכסים במודיעין / לילך כהן
אם אתם מחפשים דירה חדשה, משרד או בית קרקע, אתם בעצם מחפשים נכס חדש לרכוש או להשכיר. אז איך מחפשים נכסים במודיעין ומה חשוב לבדוק לפני? התשובות במאמר שלפניכם.
דירות להשכרה במודיעין / לילך כהן
חיפוש דירות להשכרה יכול להיות תהליך מתיש וארוך, כמו שיודע כל מי שאי פעם עבר דירה. אך לא תמיד זה חייב להיות כך. איך מוצאים דירות להשכרה במודיעין בלי לבזבז הרבה זמן? כל התשובות כאן.
משרדי תיווך במודיעין / לילך כהן
ה לא מעט עסקאות נדל"ן שונות ומגוונות. מודיעין היא עיר שעדיין לא סיימה להתפתח ומעבר לגידול הטבעי שלה אנו רואים כיצד קבלני העיר מציעים פרויקטים שונים בכדי להגדיל עוד יותר את אוכלוסייתה של עיר צעירה זו.
נדלן במודיעין / לילך כהן
טח מסחרי או קרקע, לא משנה מה אתם קונים או שוכרים, כל זה נכלל בקטגוריית הנדל"ן. אז מה צריך לדעת לפני שקונים נדל"ן להשקעה או למגורים, ואפילו לפני שכירת נדל"ן במודיעין? המאמר שלפניכם ייתן את כל התשובות.
הכל על דירות כפר סבא הירוקה ועל שכונה ירוקה כפר סבא / gidi didi
בשנת 2007 החלו עבודות בעיר כפר סבא להקמת שכונה ירוקה ולבניית דירות כפר סבא הירוקה. שכונה ירוקה כפר סבא היא אחת השכונות הירוקות הראשונות שהוקמו בישראל.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים