מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

רכישת מוצרי איפור

רכישה חכמה של מוצרי איפור

/ Nashit נשית
כמו כל אישה, גם את רוצה להראות במיטבך: יפה, מטופחת ונחשקת. בחירה נכונה של מוצרי איפור תסייע לך בכך בדיוק כמו שבחירה במוצרים הלא נכונים – פשוט לא תעשה את העבודה (ואולי אפילו תזיק).
 
בשוק ניתן למצוא מבחר עצום! של מוצרי איפור של מאות חברות במגוון רמות מחירים. בנוסף, פרסומות כאלה ואחרות סובבות אותנו מהרגע בו אנו מתעוררות ועד הרגע בו אנו הולכות לישון, בכל מקום, בכל מדיה אפשרית, ומנסות לשכנע אותנו שאם רק נרכוש את המייקאפ / שפתון / מסקרה שלהם – מייד נהפוך ליפיפיות מהחלומות.
 
מול כל השפע הזה, קל להבין מדוע נשים רבות מתבלבלות ורוכשות מוצרי איפור (לעיתים יקרים להחריד) שאינם מתאימים להן או שאינם שימושיים עבורן.
 
יש שלושה דברים שכדאי לתת עליהם את הדעת לפני רכישה של מוצרי איפור:
 
הראשון – התאמה לגוון העור שלנו. בגדול, גווני העור מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: גוון עור חם וגוון עור קר. בוודאי שמת לב שחולצות בגוונים מסוימים מחמיאות לך יותר מחולצות בצבעים אחרים. הסיבה לכך היא גוון העור שלך. המבחן: אם חולצה לבנה הולמת אותך יותר מאשר חולצה בגוון שמנת – יש לך גוון עור קר. ולהפך.
לפני רכישה של איפור (וגם של בגד) חיוני שתדעי האם גוון העור שלך חם או קר. כך תוכלי להתאים את הגוונים המתאימים לך והמחמיאים לך ביותר ותפחיתי את הסיכויים לרכישת מוצרים שאינם מתאימים.
 
בנוסף לגוון העור, מוצר האיפור צריך להתאים לסוג העור שלנו, במיוחד שמדובר במוצרי איפור בסיס (כמו מייקאפ, קונסילר וכדומה).  במידה ומוצר איפור, איכותי ככל שיהיה, לא מתאים לסוג העור – התוצאה הסופית לא תהיה מחמיאה כלל וכלל. מוצר איפור המתאים לעור שמן שונה במרכיביו מכזה המיועד לעור יבש כיוון שהפעולה הנדרשת ממנו שונה. לכן הקפידי לרכוש רק מוצרים המתאימים לסוג העור שלך.
 
הדבר האחרון אותו כדאי לשאול את עצמנו לפני רכישה של מוצר איפור היא: "האם אני באמת זקוקה למוצר הזה?". לא אחת קורה שאנו מתפתות למבצעים כאלה ואחרים וקונות מוצרי איפור שאיננו צריכות (ושבסופו של דבר לא נשתמש בהם).
לפני שאת רוכשת מוצר שנמכר בהנחה גדולה, שאלי את עצמך האם אני זקוקה למוצר הזה? האם הוא מתאים לי? האם הוא משתלב עם קולקציית האיפור שלי? אם ענית לא לאחת השאלות - ותרי עליו.
 
עכשיו, שאנו יודעות איזה מוצרים מתאימים לנו, כדאי לדעת שיש דרכים בהן נוכל לחסוך בעלויות של מוצרי האיפור הללו (ולעיתים מדובר בחיסכון של מאות שקלים!).
כנסי למאמר אודות טיפים לרכישת מוצרי איפור - שם על  תוכלי לקבל טיפים לרכישה נכונה של מוצרי איפור... ולחסוך...
 
Nashit נשית
נשית.נט – כאן תוכלי להתעדכן על חידושים בעולם היופי והטיפוח
נשית.נט – כאן תוכלי להתעדכן על חידושים בעולם היופי והטיפוח: כתבות, המלצות, סקירות ועוד...
נשית.נט
פורטל היופי נשית.נט – המקום בו תוכלי להתעדכן על חידושים בעולם היופי והטיפוח. באתר תוכלי למצוא כתבות בתחום היופי והאסתטיקה, סקירות של מוצרים חדשים בשוק, טיפים, המלצות על מטפלים מובילים בתחום ועוד
כל הארץ
כל הארץ
050-7611651
קישור לאתר
נשים - איפור
תאריך: 26/8/2010
תגיות:   איפור    איפור מקצועי    מוצרי איפור    מוצרי טיפוח    מייק אפ    מייקאפ    צללית    ליפגלוס    שפתון    מסקרה    מברשות איפור    מברשת איפור איכותית    טיפים לאיפור   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום נשים - איפור

רכישה חכמה של מוצרי איפור / Nashit נשית
כמו כל אישה, גם את רוצה להראות במיטבך: יפה, מטופחת ונחשקת. בחירה נכונה של מוצרי איפור תסייע לך בכך בדיוק כמו שבחירה במוצרים הלא נכונים – פשוט לא תעשה את העבודה. --> כך תבחרי מוצרי איפור מתאימים...
קורס איפור למביני עניין / כפיר שור
קורס איפור מקצועי היום הוא עולם ומלואו. אנו תמיד רואים אנשים יפים ומתפעלים מהם, ומנסים להבים איך זה שיש אנשים כל כך יפים בעולם הזה?
קורס איפור מקצועי / כפיר שור
בבית הספר לאמנות האיפור שמנהל מיקי בוגנים אנו יכולים למצוא קורס איפור איכותי שמצליח להעמיד אנשי מקצוע רבים שמצליחים בעולם הזוהר והאופנה, ומראים שכאשר כישרון מלמד אחרים, הוא עושה זאת בכישרון רב.
קורס איפור למי שמבין / כפיר שור
בשנים האחרונות התחלנו יותר ויותר להבין שליופי יש משמעות גדולה יותר מאשר רק פנים יפות.
קורס איפור בשביל היופי / כפיר שור
קורס איפור היום מביא את אחד האלמנטים החשובים ביותר של העולם המודרני – אסתטיקה. אנו חיים בעולם שבו האסתטיקה היא אחד המוטיבים שעליהם מתבססות הרבה מאוד גישות, תפיסות ודרכי פעולה.
קורס איפור למראה יפה / כפיר שור
נשים בכל העולם מבקשות לעצמן תמיד את המראה היפה ביותר שניתן לקבל, גם באמצעים טבעיים וגם באמצעות איפור.
קורס איפור מודרני / כפיר שור
קורס איפור כיום נחשב לאחד הקורסים הנחשקים ביותר בעולם המודרני. כבר עשרות שנים מבקשות נשים רבות להיראות יפות, ולא תמיד להסתמך על היופי הטבעי שלהן, אלא גם רוצות ומעדיפות להתאפר.
קורס איפור להדגשת היופי / כפיר שור
היום אנו נורא אוהבים להיות יפים. היופי הוא חלק בלתי נפרד מן התרבות וכאשר אנו מוציאם את הנקודות שאותן אנו יכולים להדגיש אצלנו, כדי להעצים את היפי עוד יותר, אנו בהחלט עושים זאת.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים