מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חדר ילדים

חדרי ילדים

/ מיקי בן פורת
חדרי ילדים
הבאלגן בחדרי הילדים חוגג? כמה פעמים נכנסת וביקשת, אפילו התחננת בפני הילדים שלך ויצאת מדעתך? כמה פעמים צעקת על הילדים "אולי תסדרו כבר את החדר"? ולא קיבלתם תשובה הולמת...יש פתרונות חכמים יותר לארגון ושמירה על חדרי ילדים כך שיקלו עליכם ועל ילדכם את סידור החדר.
כמה פעמים צעקת על הילדים "אולי תסדרו כבר את החדר"? כמה פעמים התחלת להרים את המשחקים המפוזרים בכל רחבי חדר הילדים ואמרת לעצמך שזו הפעם האחרונה שאתה עושה זאת?

נשמע מוכר, נכון? אצל מרבית הילדים התמונה של ה-חדר ילדים נראית אותו הדבר, באים מהגן או בית הספר, יושבים לאכול לעשות שיעורים ואז מתחילים לשחק, מוציאים משחק אחד ועוד אחד ולא עוברות 3 שעות וחדר הילדים נראה כמו אחרי גל צונאמי גדול.
יש דרך למנוע את הבלגן ב- חדרי ילדים? בטח שיש!

הפתרונות לבלגן מתחילים דווקא מעיצוב חדר הילדים, חדרי ילדים צריכים להיות מעוצבים בצורה נכונה, חללי איחסון מתוכננים בצורה חכמה, קופסאות מסודרות (רצוי שקופות שניתן לראות את תוכנן) שרשום עליהן מה התכולה שלהן, מקום קבוע לכל פריט ופריט בחדר.

מומלץ לעשות מיון בחפצי הילדים ולהוריד מהכמויות הקיימות, צעצועים שבורים הולכים לפח, צעצועים שלא מתאימים לגילם הולכים לילד הצעיר יותר או נמסרים לחברים או לגן. יותר מידי חפצים גורמים ליותר מידי בלגן, גם בראש של הילד וגם בחדר של הילד.

כדאי לחלק את המשחקים לשתי ערימות – ערימה אחת מסדרים יפה בחדר ואת הערימה השניה מאחסנים, אחרי חצי שנה מחליפים ביניהן – הילדים שלכם ימצאו אחרי חצי שנה צעצועים שהם אוהבים והם כל כך התגעגעו אליהם. בשיטה הזו אתם חוסכים את הצורך לקנות לילדיכם בכל פעם צעצוע חדש שלא ישעמם להם. כל חצי שנה יש להם מלא צעצועים חדשים.

עכשיו נשארה רק ההתמדה – ללמד את הילדים ורצוי כמה שיותר מוקדם, כולל את הקטנטנים, לאסוף בתום משחק את החלקים לפני שמוציאים משחק אחר. ההתמדה תוכיח את עצמה בסוף התהליך – חדרי הילדים יהיו מסודרים וילדיכם ילמדו להתנהל בצורה מסודרת ומובנית שתשרת אותם לשארית חייהם.

אנחנו ברהיטי גבעת ברנר , יכולים לספק מגוון רחב של פתרונות אירגון וריהוט חדרי ילדים לקבלת תוצאה של חדרי ילדים מאורגנים ומסודרים להפליא כך שלידיכם יהיה פשוט וקל לסדר את החדר.

ואתם לא תצרכו לצעוקקקקקק יותר

 
מיקי בן פורת
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
רהיטי גבעת ברנר
ו הייעוץ המקצועי הניתן בתכנון הסלון, חדר השינה ,חדרי ילדים, ובהמשך בשלב ייצור רהיטים איכותיים ללא פשרות, הובלתם והרכבתם בבית הלקוח, ובסיומו של התהליך אתם נהנים מהאחריות רבת השנים שאנו מעניקים למוצרינו
קיבוץ גבעת ברנר
קיבוץ גבעת ברנר
1599500599
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - חדרי שינה
תאריך: 30/8/2010
תגיות:   חדרי ילדים    חדר ילדים    ריהוט לחדרי ילדים    ריהוט    רהיטים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - חדרי שינה

חנויות רהיטים במודיעין / לילך כהן
מחפשים לעצמם ריהוט מתאים לדירה או לבית החדש שרכשו. ברגע שעוברים דירה או לבית חדש יש חשק עצום לרכוש רהיטים חדשים גם אם חלק מהרהיטים עדיין תקינים ועדיין יכולים לשרת אותנו בצורה סבירה לעוד מספר שנים.
רהיטים מובחרים בחדרי ילדים / מיקי בן פורת
חירת רהיטים עבור חדרי ילדים הינה משימה הדורשת תכנון מחושב. כאשר בוחרים רהיט עבור חדרי ילדים, ישנם גורמים רבים עליהם יש לשים את הדעת. כיון שילדים זקוקים למרחב משחק, חשוב שהחדר לא יהיה צפוף ברהיטים. על
קישוטי קירות לחדר ילדים / מיקי בן פורת
אשר פונים לעצב חדר ילדים יש צורך בחשיבה מעמיקה על הסגנון הרצוי, בהתאם לצרכי ההורים והעדפותיו של הילד או הילדים, אם מדובר בחדר עבור יותר מילד אחד. החלק החשוב ביותר בקנייה עבור חדר ילדים הוא הריהוט.
מזרונים – במה לבחור ולמה? / ד"ר גב
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמ
מעט על מזרונים / ד"ר גב
מזרונים הם כנראה פריט הריהוט הכי שימושי שיש לנו בבית. כמחצית מחיינו אנו מבלים על מזרון וזו עובדה ידועה שאנו זוקקים לשינה טובה על מנת לתפקד כראוי.
נוחות מובילה לשינה בריאה / ד"ר גב
המזרון שלכם משפיע מאוד על איכות השינה שלכם וכן על בריאות הגב שלכם. קניית מזרונים יכולה להיות עובר מטרות שונות, מזרונים לאירוח, מזרון לחדר הילדים, או מזרונים בשביל חדר השינה שלכם.
חדר ילדים ככפר גלובלי / מיקי בן פורת
ם לנסות ולפקח על אמצעי התיקשורת של הילדים, כל זמן שגילם מאפשר, ולחנכם להשתמש בתבונה באותם אמצעים כאשר הם גדלים. חדר ילדים הוא לא פחות ממגדל פיקוח הומה של נמל תעופה. מטלפונים ניידים לכל אחד ועד מחשב.
ארונות חדרי ילדים / מיקי בן פורת
מאופק. מארגני ארון צריך להיות חלק בסיסי של עיצוב הבית. הרבה מאוד בנייה בבית החדש כולל שדרוגים מארגן בארון. כמו עם כל שדרוג בבניית הבית החדש, את העלות של שדרוג דרך בונה בפראות חורג עלות השדרוג בפועל.
מיטות לחדרי ילדים / מיקי בן פורת
בגיל שנה וחצי, אולם ניתן למשוך עד לגיל שלוש שנים העיקרון החשוב ביותר במיטות ילדים הוא קודם כל העצמאות שהוא מקנה לילדכם- מלול מסורג וגבוה, למיטה רחבה שהוא יכול לטפס עליה בכוחות עצמו ולא להרגיש כלוא.
ריהוט חדרי ילדים / מיקי בן פורת
וצה לתת להם מקום משלהם. זה צריך להיות רווח זה כל משלהם. לילדות קטנות, המפתח הוא צבע. הם אוהבים צבעים בהירים וסביבות כיף. אז, אם יש לך ילדה שאוהבת פרחים, אתה צריך להסתכל על הריהוט כיצירת דוגמת הפרחים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים