מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חדר ילדים

חדרי ילדים

/ מיקי בן פורת
חדרי ילדים – שולחן הכתיבה
 
השולחן בחדר הילדים- כאשר מתכננים את חדר הילדים האידיאלי שישמש את ילדנו החל מכיתה א' יש לקחת בחשבון את הצבת השולחן שישמש את הילד או הילדה לביצוע פעולות רבות ביניהן הכנת שיעורי הבית, כתיבה, קריאה, ביצוע עבודות יצירה, שימוש במחשב ועוד.
 
ככל שהשולחן שהצבתם בחדר הילדים יהיה נוח ומותאם לילד כך תמצאו את ילדכם משקיע שעות רבות יותר בביצוע פעולות נדרשות כאשר הוא יושב לידי השולחן.
 
לשולחן כתיבה  טוב ונוח מוצמדים שטחים ומגירות המתאימים לאיחסון הציוד של הילד. מגירות לכלי כתיבה ושאר פיצ'פקס של הילדים, כוורות ומדפים לספרים וקלסרים, למשחקים ובובות ואף קישוט.
 
שולחן הכתיבה  של ילדכם צריך להיות שולחן איכותי הבנוי מחומרים טבעיים ומעולים שיחזיקו מעמד לאורך שנים בכל פעילות של ילדכם כולל של ילדים שובבים במיוחד.
 
יש לדאוג כי הציפוי של השולחן בין אם פורמיקה ובין אם צבע יהיו מותאמים לילדים ולא יהיו רעילים או מסוכנים לשימוש של ילדכם.
 
מומלץ לבקש מהחנות בה אתם רוכשים את שולחן הכתיבה  עבור ילדכם אישור על עמידה בתקנים – בריאות ילדכם עומדת בראש ובראשונה בכל החלטה על עיצוב חדר הילדים.
 
רצוי להציב את השולחן קרוב לאזור המואר ביותר בחדר, מומלץ לא ליד המיטה. רצוי לחלק את חדר הילדים לאזור שינה ואזור פעיל ללימודים ומשחק. אם ניתן להושיב את הילד כאשר גבו אינו מופנה לכיוון הדלת זה יוסיף מאוד לביטחונו האישי.
 
בחדרי הילדים של רהיטי גבעת ברנר ניתן למצוא מגוון שולחנות כתיבה  המתאימים לילדים בכל גיל. החל מגיל הגן ועד לתלמידי תיכון. ברהיטי גבעת ברנר תמצאו שולחנות איכותיים המגיעים עד לגודל ענקי של 180 ס"מ, שולחנות המותאמים לילד או לשניים, שולחנות עם פתרונות איחסון חכמים, שולחנות פינתיים המאפשרים שטחי איחסון גדולים יותר, שולחנות כתיבה  עם מדפים נשלפים למקלדת וכו'.
מיקי בן פורת
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
תחילת דרכו כיהן כמהנדס ייצור של החברה ובמהלך השנים התקדם בשרשרת הניהול לתפקידו הניהולי כסמנכ"ל שיווק, תפקיד אותו מבצע מזה שלוש שנים. בן פורת, השתתף בקורסים שונים ומגוונים במכללה למנהל בתחומי השיווק.
רהיטי גבעת ברנר
ו הייעוץ המקצועי הניתן בתכנון הסלון, חדר השינה ,חדרי ילדים, ובהמשך בשלב ייצור רהיטים איכותיים ללא פשרות, הובלתם והרכבתם בבית הלקוח, ובסיומו של התהליך אתם נהנים מהאחריות רבת השנים שאנו מעניקים למוצרינו
קיבוץ גבעת ברנר
קיבוץ גבעת ברנר
1599500599
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - חדרי שינה
תאריך: 30/8/2010
תגיות:   חדרי ילדים    חדר ילדים    רהיטים    ריהוט חדרי ילדים    ארון חדרי ילדים    ריהוט לחדרי ילדים    רהיטי חדרי ילדים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - חדרי שינה

חנויות רהיטים במודיעין / לילך כהן
מחפשים לעצמם ריהוט מתאים לדירה או לבית החדש שרכשו. ברגע שעוברים דירה או לבית חדש יש חשק עצום לרכוש רהיטים חדשים גם אם חלק מהרהיטים עדיין תקינים ועדיין יכולים לשרת אותנו בצורה סבירה לעוד מספר שנים.
רהיטים מובחרים בחדרי ילדים / מיקי בן פורת
חירת רהיטים עבור חדרי ילדים הינה משימה הדורשת תכנון מחושב. כאשר בוחרים רהיט עבור חדרי ילדים, ישנם גורמים רבים עליהם יש לשים את הדעת. כיון שילדים זקוקים למרחב משחק, חשוב שהחדר לא יהיה צפוף ברהיטים. על
קישוטי קירות לחדר ילדים / מיקי בן פורת
אשר פונים לעצב חדר ילדים יש צורך בחשיבה מעמיקה על הסגנון הרצוי, בהתאם לצרכי ההורים והעדפותיו של הילד או הילדים, אם מדובר בחדר עבור יותר מילד אחד. החלק החשוב ביותר בקנייה עבור חדר ילדים הוא הריהוט.
מזרונים – במה לבחור ולמה? / ד"ר גב
מזרונים ניקנים תוך בתחשבות במידותיהם, רמת הקושי שלהם וכמובן במחירם. מבחר המזרונים המוצע הינו עשיר ונותן מספר גדול של פתרונות שינה, דוגמת מזרונים עם שלט רחוק, כן מזרונים המסוגלים לאפשר לכם לבחור את הטמ
מעט על מזרונים / ד"ר גב
מזרונים הם כנראה פריט הריהוט הכי שימושי שיש לנו בבית. כמחצית מחיינו אנו מבלים על מזרון וזו עובדה ידועה שאנו זוקקים לשינה טובה על מנת לתפקד כראוי.
נוחות מובילה לשינה בריאה / ד"ר גב
המזרון שלכם משפיע מאוד על איכות השינה שלכם וכן על בריאות הגב שלכם. קניית מזרונים יכולה להיות עובר מטרות שונות, מזרונים לאירוח, מזרון לחדר הילדים, או מזרונים בשביל חדר השינה שלכם.
חדר ילדים ככפר גלובלי / מיקי בן פורת
ם לנסות ולפקח על אמצעי התיקשורת של הילדים, כל זמן שגילם מאפשר, ולחנכם להשתמש בתבונה באותם אמצעים כאשר הם גדלים. חדר ילדים הוא לא פחות ממגדל פיקוח הומה של נמל תעופה. מטלפונים ניידים לכל אחד ועד מחשב.
ארונות חדרי ילדים / מיקי בן פורת
מאופק. מארגני ארון צריך להיות חלק בסיסי של עיצוב הבית. הרבה מאוד בנייה בבית החדש כולל שדרוגים מארגן בארון. כמו עם כל שדרוג בבניית הבית החדש, את העלות של שדרוג דרך בונה בפראות חורג עלות השדרוג בפועל.
מיטות לחדרי ילדים / מיקי בן פורת
בגיל שנה וחצי, אולם ניתן למשוך עד לגיל שלוש שנים העיקרון החשוב ביותר במיטות ילדים הוא קודם כל העצמאות שהוא מקנה לילדכם- מלול מסורג וגבוה, למיטה רחבה שהוא יכול לטפס עליה בכוחות עצמו ולא להרגיש כלוא.
ריהוט חדרי ילדים / מיקי בן פורת
וצה לתת להם מקום משלהם. זה צריך להיות רווח זה כל משלהם. לילדות קטנות, המפתח הוא צבע. הם אוהבים צבעים בהירים וסביבות כיף. אז, אם יש לך ילדה שאוהבת פרחים, אתה צריך להסתכל על הריהוט כיצירת דוגמת הפרחים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים