מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות

/ אלעד ריץ
הסרת שיער לצמיתות
באיזו טכניקה עדיף לבצע תהליך של הסרת שיער ומהם היתרונות והחסרונות של כל אחת מהטכניקות המוצעות כיום בשוק?
החלטנו לבצע הסרת שיער לצמיתות. מאסנו בשיטות הרגילות למיניהן אשר חוזרות ונשנות מידי שבוע לערך, ונפשנו חפצה בפתרון כולל לנצח, שיאפשר, בתקווה, ללבוש בגד ים סוף סוף, מבלי לבדוק בכל פעם את רמת הצמיחה של השערות.
אם כן, מהי השיטה הטובה ביותר לביצוע הסרת שיער לצמיתות? כיצד נדע לאפיין את היתרונות והחסרונות, מידת היעילות ובסופו של דבר לבחור את הטיפול המתאים לנו?
החידושים והגימיקים הנוספים בטכניקות לשם הסרת שיער לצמיתות הם רבים ומשתנים מידי יום ביומו. השינויים הללו לפעמים עשויים להיות משמעותיים ולעיתים הם אמצעי שכנוע וגורם השפעה זוטר בלבד לצורך מכירת הטיפול המסוים. בנוסף למטופלים העתידיים, אף אנשי הרפואה והקוסמטיקה, מגלים מבוכה בחוסר הבנה מדויקת של השינויים במכשירים החדשים ובאם הם באמת עדיפים על הקודמים להם.
טיפול הסרת שיער בלייזר נחשב בעבר למוצלח וליעיל ביותר מבין השיטות, מהסיבה שעוצמתו גבוהה יותר משל השאר. החיסרון המהותי בתכונות הטיפול הזה, הוא שכתוצאה מאורך הגל הקבוע בלבד שהוא מאפשר, בעלי עור כהה או בעלי שיער בהיר, לא יכולים להיות מטופלים בשיטה זו. כלומר, קהל היעד של טכניקת הסרת שיער בלייזר הוא אנשים בהירי עור ושיער כהה בלבד. לקהל יעד שונה, מכשירי הלייזר עשויים לגרום לתופעות לוואי הכוללות כוויות וצלקות למיניהן. למשל, קהל יעד בעל שיער סיבה או שיער בלונדיני, אינם מורשים להיות מטופלים בטכניקה הזו.
טיפול הסרת שיער IPL (באמצעות קרן אור), מכונה בשפה עממית ולא מדויקת כטיפול ב"אינפרא אדום". פירוש ראשי התיבות הלועזיים הוא "הבזקי אור בתדירות גבוהה". כשמו כן הוא, המכשיר מפעיל הבזקים של אור ולכן מסוגל לקיים אורכי גל מגוונים בהתאמה לתכונות המטופל כגון צבע העור. אם פעם, אפקטיביות הטכניקה הזו נחשבה לנמוכה יותר מטכניקת הסרת שיער בלייזר, הרי שכיום, לאחר פיתוחים טכנולוגיה, הצליחו המהנדסים להגיע למידת יעילות דומה לשיטה השנייה. 
שתי הטכניקות לצורך הסרת שיער הנזכרות לעיל התפתחו באותם שנים ויצאו לאור לקראת שנת 1990. לכן, בשל קירבתם ביציאתם לשוק, ובשל כך שהם מציעים פחות או יותר את תכונות דומות לשם הסרת שיער לצמיתות, קיימת ביניהם מעין יריבות כלשהיא.
היתרון המשמעותי של טכניקת הסרת שיער בלייזר הוא עוצמת קרן הלייזר הגבוהה יותר מזו של השיטה השנייה, ועל כן אחוזי ההצלחה גבוהים יותר והם עומדים על 85%-90%. עם זאת, המכשיר להסרת שיער באמצעות קרן אור, עדיף במובן מסוים על יריבו, משום שהוא מאפשר טיפול בבעלי עור כהה. זאת עקב יכולתו לשדר אורכי גל שונים, בהתאמה לתכונות המטופל.
קיים חיסרון משותף לשתי הטכניקות אשר מפתחיהן טרם הצליחו לפתור על הצד הטוב ביותר. החיסרון הוא מגבלות הטכניקות לטיפול בבעלי שיער בהיר משום שהן יכולות לזהות צבעים כהים גרידא, ששונים מצבע העור של המטופל.
לסיכום, שתי הטכניקות לצורך הסרת שיער, באמצעות קרן אור או על ידי לייזר, בעלות יתרונות וחסרונות שונים, אך הן, באופן יחסי, דומות. לכן על מנת להחליט בין השיטות, כדאי לשלב בתוך השיקולים את רמת המומחיות והותק של נותן השירות, ופחות את סוג הטכניקה שהוא מטפל בה. כדאי, בנוסף, להיוועץ בטרם תחילת הטיפול, באנשים שהתנסו בעבר בתהליכי הסרת שיער, ולקהל מהם עצות והמלצות. לא זאת ועוד, חשוב לבדוק קודם כל את מידת הרגישות שלנו לטיפולים כאלה, ולוודא שאיננו נוטלים תרופות העשויות להזיק לבריאות שלנו כתוצאה מהטיפול הייעודי.
 
אלעד ריץ
בעל סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
בעל סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
richkid
סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
קישור לאתר
בריאות ורפואה - קוסמטיקה וטיפוח
תאריך: 14/9/2010
תגיות:   הסרת שיער    הסרת שיער לייזר   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - קוסמטיקה וטיפוח

קוסמטיקאיות במודיעין / לילך כהן
שירות חשוב שרבים נעזרים בו בכל עיר בישראל הוא של קוסמטיקאיות מקצועיות. כיום לא רק נשים מגיעות למכון קוסמטיקה מסוים בכדי לקבל שירות מקצועי אלא גם גברים המעוניינים לטפל בעורם בצורה רצינית.
מיטת שיזוף מחיר / LoadSEO SEO
משתזפים ונהנים עם מיטת שיזוף, מחיר אטרקטיבי ושווה לכל כיס, נראה לכם ששיזוף באמצעות מיטת שיזוף זה מחיר יקר? היום תוכלו להשתזף באמצעות מיטת שיזוף במחיר הוגן
מיטת שיזוף תל אביב / LoadSEO SEO
מחפשים מיטת שיזוף בתל אביב? חשוב לבחור בקפידה מכון שיזוף אשר יציע לכם מיטת שיזוף איכותית בתל אביב ע"י צוות מקצועי ומיומן שיתאים לכם בדיוק את סדרת טיפולים
מכון שיזוף תל אביב / LoadSEO SEO
גרים במרכז ומחפשים מכון שיזוף? סי סאן בתל אביב דיזינגוף סנטר. תוכלו ליהנות מטיפולי שיזוף, במחיר נוח במיוחד. חשיבות גדולה על צוות המטפל במכון בו אתם בוחרים.
מיטת שיזוף הרצליה / LoadSEO SEO
מחפשים מיטת שיזוף בהרצליה? חשוב שתבחרו במכון שיזוף מקצועי ובעל נסיון בתחום, סניפינו בהרצליה איכותי ומהמתקדמים בארץ, כתובתינו המנופים 11 א.ת. הרצליה פיתוח, כנסו לפרטים נוספים
מכון שיזוף הרצליה / LoadSEO SEO
מחפשים מכון שיזוף בהרצליה? סי סאן רשת סלוני שיזוף המתקדמת בארץ ישמחו לתת לכם שירות כתובתינו מכון שיזוף הרצליה - המנופים 11 (א.ת. הרצליה פיתוח)
הכל על מילוי קמטים והעלמת קמטים / gidi didi
רוצים מידע על מילוי קמטים והעלמת קמטים? הגעתם למקום הנכון.
טיפול הזרקת בוטוקס / LoadSEO SEO
טיפול הזרקת בוטוקס מתקשר בדרך כלל עם טיפול להעלמת קמטים, אולם חשוב לדעת כי טיפולי הבוטוקס מיועדים גם למגוון טיפולים רפואיים נוספים. כמה טוב שיש בוטוקס!
הזרקת בוטוקס לקמטים / LoadSEO SEO
הזרקת בוטוקס לקמטים – ה-טיפול ה-אפקטיבי לשיפור מראה הפנים שלכם קמטים במצח? קמטי הבעה? קמטוטי צחוק בזוויות העיניים? יתכן וכבר שמעתם על טרנד הבוטוקס ותהיתם האם הוא מתאים עבורכם.
הזרקת בוטוקס מצח / LoadSEO SEO
הזרקת בוטוקס מצח – לאנשים חושבים ללא קמטים קמטי מצח ? קמטי הבעה ? כן, זה אומר אולי שאתם אנשים חכמים שחושבים הרבה, אבל זה בוודאי לא נעים לפגוש אותם שוב ושוב מול הראי בבוקר...
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים