מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קניית מחשב נייד

שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק ב'

/ נתי גז
 6.שאלה שישית היא מהו הגודל של הכונן הקשיח?
אם אתם קונים לבחור בן 16 מחשב והוא מוריד הרבה סרטים אז כדאי כמובן שהכונן הקשיח יהיה כמה שיותר גדול  זה מתחיל מ160 וממשיך ל320 ו500..אני ממליץ על כמה שיותר גדול כי הפער הכספי ממש קטן ושווה את זה.
אם אתם מצלמים הרבה תמונות.. משהו שיש היום בכל בית..אז גם חשוב שגודל האר דיסק יהיה גדול כך תוכלו להכיל המון תמונות..וכמובן אל תשכחו לגבות אותם.
7.שאלה שביעית חשובה היא מה המשקל?
זה מתקשר לעניין הראשון והשני שאם אתם מתניידים הרבה זה לא משהו שיהיה לכם נוח להסתובב איתו ברגע שהוא כבד.אז נורא חשוב להיות מודע לעניין הזה.
וצריך לדעת שתמיד יש באמצע ז"א יש מחשבי 13 אינצ' שזה בין 10 אינצ' לבין 15 אינצ' שהם מאוד כלים יש כאלה אפילו מתחת לשני קילו ויש כאלה שהם עם ביצועים מעולים שמסוגלים לבצע כל משימה בין אם אתם גיימרים או יש לכם ילד שהוא גיימר לבין אם אתם פקידים במשרד .
אז יש את השילוב בין השניים גם חזק וגם קל.
 
 
8.שאלה שמינית היא מהם היציאות של המחשב?
יש מחשבים שאין להם יציאות מתאימות למה שאתם צריכים חשוב או למה שיכול להיות שתצטרכו .
למשל: אם יש לכם הרבה חיבורים לUSB כמו פלאפון או מצלמת אינטרנט וכדומה צריך מחשב עם הרבה יציאות USB.
אם אתם רוצים לחבר את הנייד אל הטלוויזיה אז צריך שתהיה לכם יציאה מתאימה שנקראת VGA אם אתם רוצים באיכות גבוהה HD אז אתם צריכים חיבור HDMI .
 
9.שאלה תשיעית היא האחריות?
יש מגוון של אחריות.. לשנה שנתיים ושלוש.. יש מחשבים שאפשר לשדרג את האחריות.. זה משהו שאני מאוד ממליץ עליו..אתם ומשלמים כמה מאות שקלים על האחריות ואתם ישנים בשקט למשך 3 שנים מבחינת התיקונים שיש למחשבים נייד שהם בעלויות יותר גבוהות ממחשב רגיל. שווה להוסיף משהו בסדר גודל של 500 שח לעוד שנתיים נוספות.
יש הרבה חברות עם אפשרות שדרוג אחריות כגול DELL, ACER, GIGABAYT  HP פוג'צו ועוד..
 
אלו היו השאלות החשובות ביותר שאתם צריכים לשאול.. מה שאני מזמין אותכם לעשות הוא להגיב.. לשלוח מייל ולהגיב על המידע שקיבלתם.. אני תמיד שמח לשמוע תגובות הערות הארות ..ואני מזמין אותכם לשלוח לחברים שלכם או לבני משפחה את ההרשמה לאתר.
 כתובת האתר היא    pcdream.co.il
נרשמים
 
על מנת לקבל טיפים מועילים בקניית מחשב נייד ובחינם.
 
נתי גז
נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
pcdream.co.il
המרכז שלכם למחשבים ניידים
0502027982
153502027982
קישור לאתר
מחשבים וטכנולוגיה - מחשבים ניידים
תאריך: 14/9/2010
תגיות:   מחשב נייד    מאמר    איך לקנות מחשב נייד    שאלות חשובות בקניית מחשב נייד    שאלות בסיסיות בקניית מחשב נייד       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מחשבים וטכנולוגיה - מחשבים ניידים

תיקון מחשבים ניידים קלים / LoadSEO SEO
חברות עם שירות תיקון מחשבים ניידים קלים מכל הסוגים על ידי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים. איפה היינו היום ללא מחשבים? איך היינו יכולים לעבוד ללא מחשב נייד ?
תיקון מחשבים מיני ניידים / LoadSEO SEO
תיקון מיני מחשבים ניידים - יש האומרים שהצורך הוא המנוע של צמיחה טכנולוגית. חברת שירות תיקון מחשבים ניידים - הפתרון הטכנולוגי, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים
תיקון מחשבים ניידים קטנים / LoadSEO SEO
תיקון מחשבים ניידים קטנים - מעבדה שכזו. שירות עם נסיון רב בתחום תיקון מחשבים של כל החברות, ומאחורי השירות, שמונה שנים לפחות בתחום של תיקון מחשבים...
תיקון מחשבים ניידים חזקים / LoadSEO SEO
חברת תיקון ניידים מעניקה שירותי מעבדה לתיקון מחשבים ניידים חזקים כבר משנת 2002 ומחזיקה בנסיון רב ומשמעותי בתיקון תקלות מחשבים ניידים מכל הסוגים.
מעבדת תיקון מחשבים ניידים / LoadSEO SEO
הדבר הכי חשוב שעליכם להבין כשאתם מחפשים מעבדת תיקון מחשבים ניידים הוא שלא כל מעבדה לתיקון מחשבים או כל טכנאי שמגיע אליכם הביתה יכולים לתקן מחשב נייד.
התקנת זיכרון למחשב נייד / עזרה אונליין
לאורך זמן, הזיכרון הפנוי של המחשב הנייד שלנו ילך ויתמעט כתוצאה מהתקנות של יישומים רבים על המחשב הנייד והביצועים, איך לומר בעדינות, יורדים פלאים.
מחשב נייד האם כדאי? / יוגב מזרחי
לסיכום מחשב נייד בהרבה מאוד מקרים מקל על חיינו ופותר לנו הרבה דברים אך מצד שני מאוד מומלץ לבדוק האם באמת ננצל את מחשבנו הנייד או שנניח אותו באופן תמידי בשלוחן המחשב ונשתמש בו כמחשב נייח לכל דבר
סקירת מחשבים ניידים 12 אינץ' / נתי גז
מאמר על מדריך סקירת מחשבים ניידים 12 אינץ' מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
מדריך מחשבים ניידים 10 אינץ' / נתי גז
מאמר על מדריך מחשבים ניידים 10 אינץ' מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם על איך צריך לקנות מחשב נייד.
שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק ב' / נתי גז
מאמר על 9 שאלות בסיסיות וחשובות ביותר שאתם חייבים לדעת לפני שאתם קונים מחשב נייד-חלק ב'. מאת נתי גז מנכ"ל pcdream.co.il - המרכז שלכם למחשבים ניידים הכנסו והרשמו באתרינו עכשיו כדי לקבל טיפים בחינם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים