מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיול בר מצווה ברלין

טיול בר מצווה בסימן יציאת מצרים למשפחה יהודית מברלין

/ כפיר שורץ
טיול בר מצווה בעקבות יצאת מצרים...
בקיץ האחרון פנה לאחד התור אופרטורים בחברת אהלן אולימפוס בע"מ, יהודי מגרמניה, אותו איש חביב הגיע לדואר האלקטרוני של חברת אהלן אולימפוס בע"מ לאחר שחיפש באתר של לשכת מארגני תיירות נכנסת את החברה הנכונה ביותר למשימה זו. (מנכ"ל החברה העביר את המייל לטיפולו של מורה הדרך בניה בלום)
הבחירה הייתה די פשוטה, החברה מתמחה בטיולי ירדן ומצרים, בין בעלי החברה ניתן למצוא את מורה הדרך בניה בלום שהינו בוגר ישיבה (ידע תנ"כי עצום) וכן דובר גרמנית רהוטה... בניה בלום נרתם לבנות תוכנית מקצועית עבור אותה משפחה שמנתה אבא, אימא, 2 בני דודים, 2 אחיות קטנות בנות 10 ואת חתן בר המצווה.
בניה בלום אף הדריך את הטיול באופן אישי, כך לא נוצר כל פער בין התכנית הכתובה למסלול הטיול בפועל.
את הטיול התחילה המשפחה בקהיר. בניה בלום פגש את הקבוצה בבית המלון. המשפחה סיירה עם בניה בלום ועם מורה דרך מצרי בפירמידות ובנילוס תוך שהם משחזרים את תקופת בני ישראל במצרים ומדמים כל פירמידה לעבודת פרך אותה חוו בני ישראל באותם ימים...לאחר יומיים בקהיר, נסעו בניה בלום ואותה משפחה גרמנית חביבה דרך המנהרה  החוצה את תעלת סואץ למדבר סיני. המשפחה נהנתה מ- 2 ימי כייף בשרם אל שייח, מצלילות הכרות, הפלגות, ספורט ימי לרוב ובתי מלון 5* ע"ב הכל כלול ברמה הגבוהה ביותר... כל זאת ע"מ לאגור כוחות ולהמשיך את המסע אחר נתיבם של בני ישראל במדבר סיני. בהמשך הטיול לנה המשפחה במאהל בדואי סמוך לסנטה קתרינה, האירוח הבדואי היה מסביר פנים וכלל רכיבה על גמלים, תה צמחים אותנטי, פיתות בדואיות וכולי כיאה לאירוח בדואי הוא הר סיני. בניה הדריך את המשפחה לפסגת ההר בו קיבל משה רבנו את לוחות הברית – ההתרגשות הייתה גדולה. למחרת היום, הפליגה המשפחה במעברות מנמל נואייבה לנמל עקבה (חציית ים סוף  ממש כפי שבני ישראל חצו את ים סוף)... את הלילה העבירה משפחת בר המצווה בוואדי רם לא לפני שערכה סיור ג'יפים בשעת שקיעה באתר קסום זה הממוקם בדרום ירדן. למחר היום, לאחר ארוחת בוקר קלה ומוקדמת יצא בניה בלום עם המשפחה לפטרה- הסיור כלל עליה עם חמורים לפסגת ג'בל אהרון בו קבור אהרון הנביא (כן,,, הטיול בעקבות יציאת מצרים). את הלילה שלאחר המסע הארוך והמרהיב בפטרה עשתה המשפחה במלון מובנפיק – מלון 5* איכותי במיוחד הנמצא סמוך לשער הכניסה של פטרה. את הבוקר הבא התחילה המשפחה בנסיעה על דרך המלך הידועה בירדן, הדרך לעמאן בירת הממלכה הירדנית כללה סיור בהר נבו ממנו ראה משה רבנו את הארץ המובטחת, אכן רגע של שיא והתרגשות למשפחה יהודית. את הלילה עשתה הקבוצה במלון קמפינסקי בעמאן הממוקם בשכונת שמיסני – שכונה מרכזית, נעימה ותוססת במרכז עמאן. למחרת היום המשיכה המשפחה לסייר בצפון ירדן – סיור בג'ראש בן כ-3 שעות ולאחריו חציית מעבר הגבול נהר הירדן הסמוך לבית שאן (מכונה גם שייח חוסיין). את הלילה הבא העבירה המשפחה בקיבוץ שער הגולן בשילוב סיור חקלאי במטעי הקיבוץ ובגידולים השונים. לאחר יומיים בצפון – הגענו לגולת הכותרת – יום הבר מצווה בכותל המערבי בירושלים...בניה שבקיא היטב בתנ"ך עזר לחתן בר המצווה במהלך הטיול ללמוד את ההפטרה – התלמיד יש לציין עלה על מלמדו – האירוע הוכתר בהצלחה כבירה.
למחרת היום, ערכה המשפחה לחוג חברים מהארץ אירוע צנוע של כ-100 איש באולם האירועים בעמק דוד – קיבוץ נתיב הל"ה, ארוחה כשרה למהדרין הוגשה באולם בנוף פנורמי הצופה לאתר בו נערך הקרב בין דוד וגוליית. האירוע הצנוע כלל סיור ריינג'רים וג'יפים כשבניה בלום משלב הסברים מרתקים אודות ההיסטוריה הרקומה בחבל ארץ מהמם זה. .
לאחר יומיים נוספים באיזור תל אביב, שבה המשפחה שמחה וממליצה לביתה בעיר ברלין.
בניית טיול בר מצווה איכותי, מחייב ידע מעמיק ביהדות, הבנת צרכי המשפחה, התאמת התוכנית לגילאים והרבה מאוד קשב למשאלות לבה של המשפחה... הרי בר מצווה חוגגים רק פעם אחת. חברת אהלן אולימפוס בשילוב עם ידע חסר גבולות של מורה הדרך בניה בלום עשויה להיות בחירה אולטימטיבית לטיול בר מצווה או בת מצווה מוצלח!
 
 
כפיר שורץ
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
מנכ"ל משותף וממייסד חברת אהלן אולימפוס בע"מ. חברת תיירות נכנסת החברה בלשכת מארגני תיירות נכנסת. ממונה ישירות על תחומי תיירות נכנסת ועסקית
אהלן אולימפוס בע"מ
חברת תיירות נכנסת ללקוחות פרימיום. החברה מספקת מענה מקיף ללקוח העסקי בארץ, בירדן ובמצרים. בנוסף החברה פעילה בתחום קבוצות צליינים וטיולים בארץ לתיירים ולישראלים. לחברה 3 משרדים ףאילת, אור יהודה, עומר!
משה אביב 6
אור יהודה
03-5339191
קישור לאתר
תיירות וטיולים - אטרקציות לילדים
תאריך: 15/9/2010
תגיות:   טיול בר מצווה    בר מצווה    טיול מצרים    סיור בר מצווה    טיול משפחות    הדרכה בגרמנית    מורה דרך    אהלן אולימפוס    בניה בלום    ימק דוד    פטרה    קהיר    הר סיני    הר נבו    ואדי רם    טיול ירדן    טיול במצרים    פירמידות    הכותל    בר מצווה בכותל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - אטרקציות לילדים

מתנפחים למכירה לרשויות ולעיריות / משה כהן
המאמר עוסק בסוגי מתנפחים המתאימים להצבה בפארקים של רשויות ועיריות
קריוקי לאירוע / אורן דגן
את המסיבה של השנה אתם רוצים לעשות באמת מיוחדת? אחת ההפעלות שתופסת קהלים רבים ומגוונים בשנים האחרונות היא קריוקי באירוע. צוות של קריוקי מגיע לביתכם עם כל הציוד הדרוש ועושה לכם את מסיבת הקריוקי של השנה
טיול בר מצווה בסימן יציאת מצרים למשפחה יהודית מברלין / כפיר שורץ
מורה הדרך בניה בלום לקח על עצמו בקייץ הקודם משימה לא קלה. הדרכת משפחה כחלק מטיול בר מצווה. אלא שהטיול החל בקהיר, עבר בהר סיני, בפטרה ובהר נבו שבירדן וכלל אירוע מקסים במתחם עמק דוד שבקיבוץ נתיב הל"ה..
דפי צביעה לחופש / רבקה שמואלי
החופש הגדול הגיע ואיתו גם תופעת השיעמום אצל הילדים שהחופש גדול מידי עבורם. דפי צביעה הינו פתרון נוח כשאתם בבית ורוצים להעסיק את הילדים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים