מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

נבחרת ארגנטינה

ארגנטינה בדרך הנכונה

/ אליסה מונטרו
ארגנטינה בדרך הנכונה
 
ראיתם את משחק שמינית הגמר? לא יודעים על מה אני מדברת בכלל? ארגנטינה נגד מקסיקו אולי?
טוב,אז מי שלא ראה באמת שהפסיד. נבחרת ארגנטינה הגיעה למשחק זה אחרי רצף של שלושה נצחונות בשלב הבתים והיא פגשה את נבחרת מקסיקו, אותה נבחרת שהתמודדה מולה גם לפני 4 שנים במונדיאל 2006 בגרמניה.
מספר שעות קודם למשחק זה, התקיים משחק שמינית הגמר בין גרמניה לבין אנגליה, כאשר המנצחת במשחק זה צפויה להתמודד ברבע הגמר מול ארגנטינה (או שמא מקסיקו). הגרמנים פתחו בבליץ והובילו כבר 2:0 מול האנגלים ההמומים. אלא שאז הבקיעו האנגלים שער וחזרו למשחק. שער נוסף שובקע 2 דקות לאחר מכן נפסל על ידי השופט, או יותר נכון לא אושר על ידיד השפוט. הכדור שפגע במשקוף ונחת בתוך השער (כחצי מטר מעבר לקו)נלקח על ידיד השוער הגרמני ואילו גם השופט וגם הקוון לא ראו שהכדור עבר במלוא היקפו את קו השער – טעות חמורה של השופטים, המתווספת לטעויות שיפוט רבות במונדיאל זה.

המכונה הגרמנית המשומנת המשיכה לטחון את הגרמנים ותוצאת הסיום של המשחק היתה 4:1 לגרמניה שעלתה לרבע הגמר וציפתה לראות מי תצטרף אליה למשחק זה – ארגנטינה או מקסיקו.

המשחק החל בקצב מסחרר כאשר גם מקסיקו וגם ארגנטינה הגיעו למצבים מצויינים. כדור חוזר מבעיטה של טבס הגיעה למסי שבעט לכיוון השער. טבס המשיך את מעוף הכדור בנגיחה וקבע 1:0 לטובת ארגנטינה על לוח התוצאות. המקסיקנים עוד ניסו לשכנע את השופט שקרוס טבס היה בנבדל (מה שנכון נכון) אך שוב טעות שיפוט קיפחה קבוצה – הפעם היה זה תורה של מקסיקו להיות המקופחת.

היגואין הוסיף שער נוסף לנבחרת ארגנטינה (רביעי שלו עד כה בטורניר) ובמחצית השניה היה זה שוב קרלוס טבס שבבעיטה אדירה הכריע את השוער המקסיקני. בשלב זה כבר היה ברור שהמשחק הזה יסתיים בנצחונה של ארגנטינה , למרות שזו הורידה הילוך. מקסיקו עוד הספיקה להבקיע שער כבוד ובכך לסיים את דרכה במונדיאל בשלב שמינית הגמר (זה בדרך כלל מה שקורה להם בשלב הזה)

אז זהו, עכשיו מצפה לנו נבחרת גרמניה ביום שבת,שוב שחזור של רבע הגמר מלפני 4 שנים ועכשיו תור נבחרת ארגנטינה לנקום על העבר.

 
מסי (שטרם פגש את הרשת במונדיאל זה), היגואין וטבס אמורים לעשות את העבודה בחלק ההתקפי ואם יצטרכו עזרה מהספסל, יוכלו לראות אותה בדמויותיהן של מיליטו ואגוארו שמחכים לתורם.
 
Vamos vamos Argentina!
אליסה מונטרו
אוהדת שרופה של נבחרת ארגנטינה
ספורט וכושר גופני - מונדיאל
תאריך: 28/6/2010
תגיות:   כדורגל    מונדיאל    גיע העולם    ארגנטינה    מקסיקון   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום ספורט וכושר גופני - מונדיאל

ארגנטינה בדרך הנכונה / אליסה מונטרו
נבחרת ארגנטינה גברה על נבחרת מקסיקו בשלב שמינית הגמר של מונדיאל 2010. עכשיו מצפה לה משחק קשה מול גרמניה בשלב רבע הגמר.
ארגנטינה נגד ניגריה / אליסה מונטרו
סיכום המשחק של ארגנטינה נגד ניגריה במונדיאל 2010 -שלב הבתים, המשחק הראשון של ארגנטינה במונדיאל.
ארגנטינה אלופת העולם / אליסה מונטרו
הנה זה מגיע, המונדיאל בפתח ואלופת העולם מ1978 ו1986 חוזרת לפיסגה. זו התחזית שלי וזאת תהיה כותרת העיתונים בעוד כחודש ימים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים