מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פסילת נהיגה

עצות זהב לאדם שנפסל מנהיגה על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

/ שולמית קהלת-אורן

עצות זהב לאדם שנפסל מנהיגה על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

 

רוב רובם של האנשים שרישיונם נפסל על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים חשים שנעשה לה עוול גדול ובטוחים כי הם ראויים לנהיגה.

 

פסילת הרישיון לתקופה ארוכה של שנה, שבסופה ניתן לגשת שוב למבדקים במרב"ד, פוגעת בשגרת החיים, ביכולת לעבוד וכן בביטחון ובדימוי העצמי.

 

על החלטת המרב"ד ניתן להגיש ערר לוועדת ערר שמקום מושבה בבית החולים תל השומר.

 

רישיון נהיגה הינו כלי חשוב ומרכזי בחיינו ולכן הגשת הערר צריכה להיעשות בדרך מקצועית ונכונה ומומלץ לפעול על פי העצות הבאות -

 

  1. לפנות למכון הרפואי לבטיחות בדרכים ולבקש את נימוקי החלטת הפסילה (ניתן גם באמצעות עו"ד).

 

  1. ללמוד את נימוקי ההחלטה ולהבין היטב מדוע הוחלט על פסילת הרישיון.

 

  1. להחליט אם כדאי להגיש ערר או להמתין שנה ולגשת למבדקים נוספים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

 

  1. לא לפנות מייד לקבלת חוות דעת פסיכולוגית או פסיכיאטרית פרטית שתמליץ על החזרת הרישיון. חוות דעת אלו עולות אלפי שקלים ואינן מסייעות בכל המקרים ולעיתים אף עלולות להזיק.

 

  1. להתחיל באיסוף מסמכים המעידים על תפקוד נורמטיבי (תעודת שחרור מצה"ל, אישורי לימודים וכיו"ב) וכן מסמכים התומכים בצורך בהחזקת רישיון נהיגה (אישור מהמעביד או אישור מהעבודה כאשר מדובר בנהג מקצועי וכיו"ב)

 

המלצה – הגשת ערר באמצעות עורך דין לתעבורה

 

לאדם שרוצה להגיש ערר על פסילת רישיונו מומלץ לפנות לעורך דין לתעבורה המתמחה בהגשת עררים על החלטות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

 

עורך דין מקצועי ובעל ניסיון בהגשת עררים, יעיין וילמד את נימוקי ההחלטה ויבחן את כלל הנסיבות השונות וידע לייעץ האם בכלל כדאי להגיש ערר ואם כן – מה בדיוק נדרש על מנת שהערר יתקבל.

 

מומלץ מאוד שעורך הדין יכין את כתב הערר ויופיע בפני וועדת הערר.

 

עורך הדין מקצועי ידריך ויכוון את העורר לקראת הדיון וידע להצביע על נקודות החוזק והחולשה של הלקוח.

 

רישיון נהיגה הוא אמצעי מרכזי לתפקוד תקין ופסילה מנהיגה משפיעה על כל תחומי חייו ועל כן מומלץ מאוד לפנות לסיוע וליווי מקצועיים!

 

שולמית קהלת-אורן
מקור המאמר מאתר של עורך דין פלילי שולמית קהלת-אורן דרך בן גוריון 2, מגדל בסר 1, רמת גן טל. 03-7553877, פקס. 03-7553878, נייד: 052-4604346
מקור המאמר מאתר של עורך דין פלילי שולמית קהלת-אורן דרך בן גוריון 2, מגדל בסר 1, רמת גן טל. 03-7553877, פקס. 03-7553878, נייד: 052-4604346
משרד עורך דין
עו"ד שולמית קהלת-אורן מייסדת המשרד שמתמחה בתחום הפלילי ודיני התעבורה . ייחודו של המשרד בייצוג נאשמים ובני נוער שאינם עבריינים בערכאות השונות.
דרך בן גוריון 2
רמת גן
03-7553877
03-7553878
קישור לאתר
חוק ומשפט - דיני תעבורה
תאריך: 30/1/2011
תגיות:   מרב"ד    המכון הרפואי לבטיחות בדרכים    וועדת ערר    אי התאמה אישיותית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חוק ומשפט - דיני תעבורה

עורך דין תעבורה - איך לבחור ייצוג ראוי / גדי שושני
כאשר נופלת ההחלטה להגיש כתב-אישום נגד נאשם בעבירת תנועה, אנו יוצאים מנקודת הנחה כי הוא זקוק לייצוג משפטי באמצעות עו"ד תעבורה, משום שברור מאליו כי אינו יכול לייצג את עצמו כמובן, לא מבחינה אישית אלא..
כמה שווים חיי אדם – בבית המשפט / אברהם פכטר
עסקת הטיעון, בה נהג דרס שתי נערות בנות 14, על אי תנועה, ויצא בעונש של 1000 ₪, עבודות שירות + תנאי, היא שערורייה משפטית כפולה. העונש על פציעה קשה של שתי נערות תמימות – הוא עלבון למערכת אכיפת החוק.
הקשר בין חובות להוצל"פ לי בין פקיעות ואי חידושי רשיונות נהיגה / ניר שלום
על הקשר שנוצר בין חובות אזרח להוצאה לפועל לבין פקיעות ואי חידושי רשיונות נהיגה במשרדי הרישוי
נהיגה בשכרות / ניר שלום
מה חשוב לדעת על נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת אלכוהול ועל הטיפול הראוי והנכון בעבירה זו מול בתי המשפט והמשטרה.
נהיגה ללא רשיון נהיגה / שולמית קהלת-אורן
אדם אשר נתפס נוהג ברכב ללא רישיון נהיגה כלל עובר את העבירה החמורה ביותר, שכן, הסבירות היא שהוא אינו יודע לנהוג כלל ברכב ועל כן הוא מהווה סכנה לציבור.
עצות זהב לאדם שנפסל מנהיגה על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים / שולמית קהלת-אורן
ב רובם של האנשים שרישיונם נפסל על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים חשים שנעשה לה עוול גדול ובטוחים כי הם ראויים לנהיגה. פסילת הרישיון לתקופה ארוכה של שנה, שבסופה ניתן לגשת שוב למבדקים במרב"ד, פוגעת
על מדידת מהירות מופרזת / טל כהן
ות דובר בעת האחרונה, גם בתקשורת הכתובה וגם במדוברת, על אמינות מכשירי המדידה בהם עושה משטרת ישראל שימוש באכיפת עבירות של נהיגה במהירות מופרזת. אך האם מכשירים אלו מדוייקים וכיצד מתייחסת לכך מערכת המש
נהיגת קטינים ללא רישיון נהיגה / שולמית קהלת-אורן
נהיגה ללא רישיון נהיגה נחשבת לאחת העבירות החמורות ביותר ובהתאם, לצד עבירה זו נקבע עונש מינימאלי של 3 חודשי פסילה ועונש מקסימאלי של שנתיים מאסר. זאת, בנוסף לעונשים של קנס, פסילת רישיון ומאסר - על תנאי
שיפוט בעבירות תעבורה בצה"ל / עידן דביר
מידע חיוני לעומדים לדין תעבורתי בערכאות השיפוט הצבאיות. מי נמצא בתחולת בית המשפט הצבאי לתעבורה ? בגין אילו עבירות רשאי בית הדין הצבאי לתעבורה לשפוט ? מה הענישה אותה מוסמך להטיל ? ועוד...
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים