מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לימודי עיצוב גרפי

לימודי עיצוב גרפי פיתוח הדמיון

/ סלביק גבריאלוב

לימודי עיצוב גרפי פיתוח הדמיון

בכל מקום שאנו הולכים אנחנו משתמשים בעניים שלנו, כדי לחפש ולקטלג את הסביבה שבה אנו נמצאים. המוח שלנו קולט במהירות כל כך הרבה מידע של תמונות, גרפיקה, צבעים, ומשייך בתוך הראש מה כל דבר מסמל. לאחר שמבינים איך המוח עובד ואיזו השפעה הוא מקבל על כל צבע וצורה, גרפיקאים משתמשים במידע הזה על מנת לתמרן ולהשפיע בצורה מסוימת על הבנאדם המסתכל על העבודה שלו. למשל לגרום השפעה של גרש, אם זו הרגשה טובה, הרגשה הדדית, הרגשה של שייכות וכו', לכן גרפיקאים חייבים "לצאת מהקופסה" רוב הזמן ולחשוב בכיוונים קצת שונים ומעבר לחשיבה של בנאדם ממוצע, לפתח את הדמיון שלהם ולקבל השראה ממקומות או ממצבים שונים.

תפיסה עיצובית, מה לומדים בעיצוב גרפי?

מתכנת מגיע למשרד, פותח את המחשב ומתחיל את העבודה שלו, מוריד קודים, מחליף קודים, רושם באגים כל היום הוא עובד מול שפת מחשבים וקודים של מחשבים, החשיבה שלו שונה משל מעצב או גרפיקאי, לגרפיקאי יש תפיסה עיצובית תפיסה שהיא שונה ברמות שונות מאנשי תיכנות הגרפיקאי משתמש בסביבה שלו על מנת לקחת ממנה השראה, לקחת סיטואציה רעיון ולנסות להכניס אותה בצורה כזאת או אחרת לתוך העבודה שלו.

לימודי עיצוב גרפי,מקומות עבודה

לאחר שמסיימים לימודי עיצוב גרפי, מתחילים לחפש עבודה, המקום הראשון שמחפשים בו זה בתי דפוס, וכל מקום שבו דרושים גרפיקאים ומעצבים גרפיים. קצת קשה להתקבל למקום עבודה כשאין ניסיון מעשי, והקורות חיים די דלים, לכן מתחילים בעבודות ממש לא משו או להתחיל לעבוד בתור גרפיקאים עצמאיים, לחפש לקוחות, שיווק עצמי ועוד.

איך מוצאים לימודי עיצוב גרפי?

בגלל כמות הביקוש הגדולה שיש בשוק לגרפיקאים, נפתחו לימודי עיצוב גרפי במכללות ומקומות השמה שונים. איך בחורים מקום אשר מספק לימודי עיצוב גרפי בצורה הטובה ביותר? עושים רשימה מרוכזת של כל המקומות הקיימים בהם לימודי עיצוב גרפי, ממיינים אותם לפני האיזור הנוח ביותר להגעה בודקים מה כל אחד מהם מציע במרכזלימודי עיצוב גרפי שלהם, ואילו תעודות הם מספקים. בדרך כלל התעודות מסמלות רק את איכות המקום שבו למד התלמיד לכן לא תמיד הן משפיעות בצורה כזאת או אחרת ם תלמיד למד במקום עם שם גבוה והביצועים שלו לא משהו, אז התעודה לא שווה את זה ולא יקבלו אותו למקום עבודה ממש טוב, אבל אם תלמיד בעל ביצועים גבוהים סיים לימודי עיצוב גרפי במקום שבו התעודה לא מהי מוכרות הסיכויים יותר גבוהים שהוא יתקבל לעבודה.

מה עושים עם לימודי עיצוב גרפי?

לכן אם החלטתם ללכת לכיוון לימודי עיצוב גרפי, תעשו לעצמכם טובה, תשימו מטרה לעצמכם מה אתם הולכים ללמוד משם ואיך מתפתחים מפה הלאה.

בהצלחה בבחירת לימודי עיצוב גרפי.

סלביק גבריאלוב
שיווק וקידום אתרים באינטרנט Online Business Marketing 0505459878 Slavik
שיווק וקידום אתרים באינטרנט Online Business Marketing 0505459878 Slavik
promote4it
ראשון לציון
0505459878
חינוך ולימודים - כללי
תאריך: 28/2/2011
תגיות:   לימודי עיצוב גרפי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - כללי

לימודי עיצוב גרפי פיתוח הדמיון / סלביק גבריאלוב
בכל מקום שאנו הולכים אנחנו משתמשים בעניים שלנו, כדי לחפש ולקטלג את הסביבה שבה אנו נמצאים.
לימודי רפלקסולוגיה: מה העבר לובש? / אביב יועצים
לימודי רפלקסולוגיה מלמדים לא מעט דברים חשובים. אחד מהדברים הפחות צפויים שניתן ללמוד באמצעות לימודי רפלקסולוגיה הוא כיצד העבר מתלבש: כיצד משהו שמקורו בעבר לובש צורה מודרנית בגלגול העכשווי שלו.
חוגים לילדי הגן / עמרי אימבר
אז מה באמת אומר לכם המשפט – "בגן שלנו הילדים משתתפים בחוג __X__"? בדרך, רק את השם של החוג. מה עושים בחוג תנועה? מה זה ריתמוסיקה? ומי היא ה"מנגנת"? המשיכו לקרוא כדי לגלות...
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של גארדנר ושימושה במסגרות חינוכיות / עמרי אימבר
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של האוורד גארדנר פרצה דרך בתפיסת הערכת האינטיליגנציה האנושית. התאורייה עומדת בניגוד לתפיסת ה"חוכמה" עד כה שהיתה נמדדת ע"י מבחני איי.קיו בלבד ולמעשה מציעה שיטה שהיא אומנם
חוגי העשרה לגיל הרך / עמרי אימבר
במאמר זה נתייחס למגוון החוגים לגיל הרך ולמחיריהם המשתנים בשוק, אך ראשית חשוב להבין כי בתחום החוגים לגיל הרך ישנם מספר עולמות שונים, נתייחס כאן לשניים מהם.
כיצד לבחור חוג לילדים / עמרי אימבר
חוגים הם נושא חשוב בכל בית. בין אם בגן, בצהרון או בשעות אחר הצהריים, היום ברור לכל אם ואב כי חשוב להעשיר את הילדים בתכנים נוספים לתוכניות הלימודים הפורמליות. במאמר זה נבחן את כל הנקודות החשובות בתחום.
הדרכת הורים בשילוב פענוח ציורי ילדים / מיכל וימר
פענוח ציורי ילדים הינו כחלק בלתי נפרד מהדרכת הורים ומאפשר לשלב בין נקודת המבט והחוויות של ההורים לזה של הילד – הילדים מציירים פעמים רבות גם את הקושי שמוכר להורים, אך גם את 'הפאזל האישי'.
ללמוד וללמד לחשוב - תהליך להוראה ולמידה אקטיבית / תמיר חכם
כתיבת מאמר זה נובעת מהמצוקה האישית שלי כהורה בראותי את ילדיי לא לומדים לא קוראים
לימודים – מגוון רחב של אפשרויות / קופירטיינג פלוס
בוגרי התואר הראשון ישנה תחרות גדולה ולכן פעמים רבות יש כאלו שיבחרו לימודי תואר שני כדי להשיג יתרון על המתחרים. יש גם מי שבוחר בכך מתוך רצון להתקדם באקדמיה או למשרות שמחייבות סיום בהצלחה של תואר שני.
בתי ספר פרטיים בישראל / איל פטרן
בשנים האחרונות יותר ויותר הורים בוחרים לשלוח את ילדיהם לבתי ספר פרטיים. משנות השמונים קמו בישראל יותר מ-200 התארגנויות להקמת בתי ספר פרטיים. בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת בקצב של רישום ההתארגנויות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים