מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
בעלי חיים
הדברת מזיקים
לכידת נחשים
אילוף כלבים
הרחקת יונים
וטרינריה
חיות בית
חיות בר
גני חיות
כללי
     
 
מאמרים חדשים  
וטרינר תל אביב /
ספק כי גידול בעלי החיים במושב, בקיבוץ או בבית עם גינה רחבה מיטיב עם חיית המחמד ומאפשר להם איכות חיים גבוהה. יחד עם זאת, גם מי שבוחר להתגורר בעיר מחזיק לרוב בעלי חיים בשל האהבה הרבה אליהם שאינה קשורה
וטרינרים במודיעין /
של האדם. אבל לא רק הוא זקוק לוטרינר מידיי פעם, אלא גם חיות אחרות. וטרינרים במודיעין ישמחו להעניק לחיות הבית שלכם את הטיפול הדרוש, בעת מחלה או חיסונים שגרתיים. אם אתם צריכים וטרינר, זה המאמר בשבילכם.
הדברה וריסוס במודיעין /
בעיר שיש בה הרבה דירות קרקע, יש יותר אנשים שסובלים ממזיקים שונים שצריך להדביר או לרסס. לכן יש הרבה חברות הדברה וריסוס במודיעין, אז אם גם אתם גרים בדירת קרקע, כדאי שתקראו את המאמר הבא.
סקביאס בכלבים /
סקביאס בכלב הינה מחלה אשר נגרמת ע"י אקרית בשם סרקופטס סקביאס. המחלה מדבקת בין כלבים וגם לאדם. על סימני המחלה והטיפול של הוטרינר בה ניתן לקרוא במאמר.
הדברה ירוקה /
הדברה ירוקה שיטות הדברה ירוקה המקובלות בישראל ואיך נוכל ליישם את שיטה זאת כאשר הגיע הקיץ והמזיקים בפתח מאת דדי הדברות מומחה הדברה מטעם משרד איכות הסביבה.
הדברה ירוקה /
הדברה ירוקה נכון להיום יש דרישה במשק להדברה ירוקה הכוונה היא לבצע הדברה עם חומרים מהטבע. לכן חומרי הדברה שמיוצרים על ידי חברות שונות בחוץ לארץ בעיקר הם מייצרים חומרים ממוצרים אורגניים.
האם הדגים ישנים ? /
לא פעם אנו נשאלים האם דגי הנוי ישנים והאם יש צורך בכיבוי תאורת האקווריום בשעות הלילה. במאמר זה תמצאו את התשובה..
מחלת קדחת הקרציות בכלבים /
מחלת קדחת הקרציות בכלבים בישראל - מהו גורם המחלה, מהם סימני קדחת קרציות בכלבים?, כיצד ניתן לטפל ולאבחן את המחלה? מהן דרכי מניעת קדחת קרציות בכלבים?
וטרינר עד הבית /
וטרינר עד הבית - שירות מושלם לאנשים עסוקים שבריאות חיית המחמד חשובה להם. ביקור וטרינר עד הבית אידאלי גם לחיות מפוחדות או גורים צעירים ומונע חשיפה למחלות.
האנצינטרוס (Ancistrus) /
מבין דגי "צוות הניקיון" היעילים ביותר לטיפול באצות באקווריום נמצאים דגי האנצינטרוס.
ניקוי פילטר אקווריום, האם זה רע ? /
אחת הטעויות הנפוצות של חובבים מתחילים (וגם חלק מהוותיקים..), היא ניקוי תכוף מדי של הפילטר באקווריום. במאמר זה נסקור את הסיבות לכך וניתן המלצות לטיפול נכון.
הדברת נמלים /
שימו לב שבמאמר הבא יש רק מידע תקיף ויעיל בנושא הדברת נמלים .
הדברת מזיקי עץ /
מית מריחת חומר הדברה והזרקה של חומר בעץ או איוד בגז כל פעולות אלו נעשים אך ורק על ידי מדביר מוסמך אשר מוסמך להדברת חרקים מזיקי עץ. חשוב לזכור שמאמר זה הוא על קצה המזלג אשמח לענות על כל שאלה אסי קליין.
הדברת נמלים - מדביר נמלים /
קימים מלכודות הדברת נמלים שמשתמשות בחומרים הנמצאים בטבע ולא רעילים לבני אדם בכמויות הקטנות שיש במלכודות. המלכודות עובדות על ידי שימוש בפתיון ולא באמת לוכדות את הנמלים. הנמלים מחזירות את האוכל המורעל ל
הדברת מכרסמים(עברושים,עכברים,חולדות) /
הדברת מכרסמים-המכרסמים הם אחד המזיקים העיקריים לאדם בביתו ובחקלאות הן בכרסום וכן בהעברת מחלות. מכרסמים הם יונקים, אנחנו מכירים אותם בדרך כלל בתור חולדות, עכברושים,
הרחקת יונים - מחלות הנגרמות מיונים /
במאמר נסקור את הסיכונים והמחלות הנגרמות כתוצאה למגע עם יונים או הלשלשת שלהן
הרחקת יונים - פתרון פורץ דרך בתחום הרחקת יונים /
המאמר מציג פתרון חדשני פורץ דרך בתחום הרחקת היונים ומהווה פתרון למגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי. פטנט בלעדי!!
הדברה - לכידת עכברים /
לכידת עכברים היא פעולת למדביר מקצועי. רצוי לעשות הדברה מעת לעת כפעולת מנע על מנת לא להיתקל בעכברים ומכרסמים.
הדברת פרעושים /
זכור שהפרעוש יכול להיות על מינים רבים של יונקים ועופות.סוסים,ארנבות,כלבים,חתולים,מכרסמים ועוד.הפרעושים הם מטרד לבני האדם הם גורמים לעקיצות,מציצת דם,והעברת מחלות.על מנת לעשות הדברת פרעושים עלינו לנקוט
חרקים אצלנו בביתֱ /
מזיקים הם בע"ח המזיקים לאדם ורכושו. מעבירים מחלות,גורמים תחושה של אי נוחות,ופוגעים ברכוש, כמו עץ וחוטי חשמל.
הדברת ג'וקים /
לא להבהל ישנם דרכים רבות לפעול נגדם ,קודם צריך לראות קודם מהיכן המוקד שלהם.לגלות את הביציים שלהם ולנקות אותם,לראות עם יש דברים ישנים שמושכים
צפרות בישראל /
חובבי ציפורים? בואו להכיר אתרי צפייה בציפורי הארץ ובציפורים הנודדות החולפות לאורך ארצנו הקטנטונת.
מדריך ראשוני לרכישת אקווריומים /
אנשים רבים מחליטים בכל שנה להקים אקווריומים, חלקם מתמקדים בהיבטים הדקורטיביים ואחרים עושים זאת בעקבות החיבה הרבה שיש להם לדגים וחיות המים השונות
פעולות נלוות להרחקת יונים /
ונים בביתכם, דעו שלא מספיק למנוע מהיונים גישה לאיזור על ידי חסימה ברשת או התקנת דוקרנים. ישנן פעולות משלימות חיוניות להצלחת הטיפול בבעיה, איסוף תוצרי החיים כגון לשלשת, ופגרים והדרה נגד כינים וקרדיות.
הרחקת יונים ממרזבים /
מרזבים רבים מתמלאים במהלך הקיץ בעלים, ענפים קטנים וביונים. היונים אוהבות לקנן במרזבים שאינם חשופים לשמש, ובמרזבים מצטברת לשלשת ותוצרי חיים שעם הגשם הראשון יוצרים סתימה, הצפה ונזילות.
האם העירייה אחראית לטפל בבעיות יונים? /
העירונית, והן מתרבות בקצב מהיר. צורת המגורים העירונית מספקת ליונים שפע של מקומות מסתור לבניית קן ומזון רב. כיום רוב האנשים מטפלים באופן פרטי, האם לא הגיע הזמן שהרשות המקומית או העירייה תיקחנה אחריות?
האם כדאי להרחיק יונים מעדני חלונות? /
פעם ביונים עומדות על עדן החלון. לרובם אין זה מפריע כלל, אפילו להפך, חושבים שזה נחמד ורומנטי – זוג יונים על עדן החלון. אולם על אף הרושם החמוד והבלתי מזיק, יונים על עדן החלון הן פוטנציאל לנזק תברואתי.
כיצד נמנע מהחתול להשחיז ציפורניים? פתרונות /
חלק שני של המאמר כיצד נמנע מהחתול להשחיז ציפורניים עוסק בחלופות שניתן להציע לחתול על מנת שיעדיף להשחיז ציפורניים על משטחי הגירוד ולא על רהיטי הבית והגינה. פתרונות יצירתיים לבעיה המטרידה בעלי חתולים.
מה עושים עם חתול שמשחיז ציפורניים על הרהיטים? /
השחזת ציפורני החתול – צורך טבעי או הרס מכוון של הבית? איזה בעלים של חתול לא מצא את עצמו עומד חסר אונים מול החתול החמוד והמקסים שמשחיז ציפורניים ומתנהג בצורה הרסנית דווקא על הספה האהובה? פתרונות כאן.
מזונות פרימיום לכלבים /
המראה של הכלב מושפע ממה שאנו מכניסים לו לפה מידות גופו, מצב השיניים, מצב השיער, מצב העור, כושר פיזי, בריאות כללי.
 
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים